Pierwszy Chełmski Wortal Ślubny. Ślub i Wesele w Chełmie Forum wesele.chelm.pl
Forum dyskusyjne Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubnego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
suknie slubne Monika Król
Autor Wiadomość
chanel

Wysłany: |25 Wrz 2009|, o 13:13   suknie slubne Monika Król

Co sądzicie o tym salonie??Macie jakis spostrzeżenia....??Bo ja włanie tam ostatnio zachaczyłam i pani była sympatyczna...oczywiście zapytala o datę, zaproponowała żeby przyjas w grudniu, bo wtedy beda rabaty, na uszycie jak i gotowe suknie....do tego dała wizytówke i oczywiscie poleciła stronkę, na której w niedługim czasie ma sie pojawić nowa kolekcja...

kiedra
:-)

Wysłany: |28 Wrz 2009|, o 19:22   

Mnie też tak mówiła taka fajna pani z czarnymi falowanymi włosami. Chyba skuszę się na przymiarki tam w grudniu.

VampireGirl
VampireGirl

Wysłany: |2 Paź 2009|, o 19:40   

napisz adres tej strony bo nie mogę znaleźć w necie, dziękuję :)

kiedra
:-)

Wysłany: |2 Paź 2009|, o 19:54   

Mnie Panie podały taką stronę link widoczny po zalogowaniu :-)

VampireGirl
VampireGirl

Wysłany: |2 Paź 2009|, o 23:31   

dzięks !!! :)

kasiiuleczek

Wysłany: |12 Maj 2011|, o 20:53   

Dzisiaj odebrałam moją suknie ślubną od Pani Małgosi :) i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego :) Wszystko z suknią zostało dopięte na ostatni guzik :-) Obsługa naprawdę miła i profesjonalna .

tinach

Wysłany: |13 Maj 2011|, o 09:23   

kasiiuleczek napisał/a:
Dzisiaj odebrałam moją suknie ślubną od Pani Małgosi :) i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego :) Wszystko z suknią zostało dopięte na ostatni guzik :-) Obsługa naprawdę miła i profesjonalna .

uuffff :) Troche kiepskie opinie chodzą na temat tego salony sukien ślubnych. Chodzi mi o cenę końcową....
Ja również tam szyje i taka informacja troszkę mnie podbudowała :)

Cobra

Wysłany: |13 Maj 2011|, o 09:49   

Moja suknia też będzie z tego salonu, tyle, że ja nie szyję tylko kupiłam już gotową, nie trzeba w niej robić żadnych poprawek :-) Uszyją mi tylko odpowiednia halkę i wszyją miseczki ;-)

kasiuleczka215

Wysłany: |13 Maj 2011|, o 12:31   

Ja szyłam u pani Małgosi sukienkę studniówkową. Ogółem jestem zadowolona z wykonania, poszłam z własnym projektem, o każdym szczególe decydowałam, mogłam wybrać materiał z kilku zaprezentowanych itd. Jedyny minus to cena właśnie. Pamiętam, że podałam jakąś cenę, w której chciałabym się zamknąć i na początku ustaliłyśmy, że tyle będzie kosztowała sukienka. Gdy doszło do płacenia, okazało się, że za każdy dodatek (typu wkładki do stanika, cekiny) trzeba płacić osobno i cena sukienki wzrosła o 200zł. Słyszałam ostatnio podobną opinię z ust koleżanki - szyła suknię ślubną i za samą suknię zapłaciła tyle ile ustaliła na początku ale już za halki, fiszbiny itd. musiała płacić dodatkowo. Trochę to niepoważne, bo jak się ustala jakąś cenę sukienki, to powinna być to cena za całość. No ale muszę przyznać, że zarówno moja sukienka studniówkowa jak i ślubna koleżanki były piękne...

tinach

Wysłany: |13 Maj 2011|, o 12:31   

Cobra napisał/a:
Moja suknia też będzie z tego salonu, tyle, że ja nie szyję tylko kupiłam już gotową, nie trzeba w niej robić żadnych poprawek :-) Uszyją mi tylko odpowiednia halkę i wszyją miseczki ;-)

Ja też kupiłam gotową, ale troche muszą popoprawiać....:)

kasiiuleczek

Wysłany: |13 Maj 2011|, o 13:11   

Moja też była gotowa ale wiadomo zawsze jest coś do poprawy :) miałam trzy przymiarki także wszystko było dopracowane w sukience.

tinach

Wysłany: |13 Maj 2011|, o 13:19   

kasiiuleczek napisał/a:
Moja też była gotowa ale wiadomo zawsze jest coś do poprawy :) miałam trzy przymiarki także wszystko było dopracowane w sukience.

Acha :)
Co jeszcze mnie denerwuje, to to że jak wybierzesz sobie suknię z wystawy ona dalej tam wisi i mase dziewczyn pozniej ma taką samą.

liteona

Wysłany: |13 Maj 2011|, o 13:36   

Ja mam w umowie wyszczególnione, że płacę za suknię + halkę + wkładki zamiast stanika. Słyszałam, że podnoszą cenę, ale mam nadzieję, że u mnie wszystko będzie w porządku. Poza tym w umowie nie ma wzmianki, że cena może wzrosnąć ;)

tinach

Wysłany: |16 Maj 2011|, o 18:34   

liteona napisał/a:
Ja mam w umowie wyszczególnione, że płacę za suknię + halkę + wkładki zamiast stanika. Słyszałam, że podnoszą cenę, ale mam nadzieję, że u mnie wszystko będzie w porządku. Poza tym w umowie nie ma wzmianki, że cena może wzrosnąć ;)

Ooo widzisz :) ja własnie mam wyszczególnioną suknię i halkę...wkładek już nie :) .

Liteona, jak będziesz miała problemy z ostateczną ceną- powołaj się na warunki umowne. Trzeba zastrzec, iż cena została określona. To nie dom weselny, że wzrosły ceny żywności, a co za tym idzie zwiększa się cena za 1 osobę.
My podpisując umowę na "samochód ślubny" zostaliśmy poinformowani, co jest w cenie , a co może ulec zmianie.
Nie dajmy się robić w balona :) !!!!!
Pozdrawiam!

liteona

Wysłany: |16 Maj 2011|, o 20:50   

Tak też zamierzam zrobić, ale boję się, że mogę zostać bez sukni na tydzień przed ślubem :lol:

Odpowiedz do tematu