Pierwszy Chełmski Wortal Ślubny. Ślub i Wesele w Chełmie Forum wesele.chelm.pl
Forum dyskusyjne Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubnego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
autobus/ bus
Autor Wiadomość
monika18020

Wysłany: |5 Wrz 2009|, o 23:32   

a ja polecam prywatnego przewoźnika z Chełma. Ten pan ma busy ale np. koszt wynajęcia 2 busów dla 50 osób jest na pewno mniejszy niż jednego autobusu. Podaje nr tel. 663 927 979 lub 606 214 121

platon

Wysłany: |17 Gru 2009|, o 12:43   

Dzwoniłem kilka dni temu na informację PKS. Jeżeli ślub i wesele są na terenie Chełma, to koszt autobusów to: 80zł- 40os. 100zł-50os. Jeśli wesele jest poza Chełmem, to już trzeba dogadywac się indywidualnie, bo koszt będzie zależny od odległości.
Ja też wahałem się pomiędzy autokarem, a taksówkami, ale przy takich cenach PKS-u taksówki pozostają bez szans, bo żeby zmieścic 50 osób w taksówkach musiałbym wydac ok 200zł. Poza tym jeżeli planujecie Państwo zamówic taksówki, to sprawa wygląda tak, że ile zamówicie, za tyle musicie zapłacic, nawet jeżeli połowa z nich pojedzie pusta (bo może się okazac, że większośc gości ma swój transport). A kierowcy autokaru to bez różnicy, czy jedzie 5 osób, czy nawet 60. Dlatego polecam PKS :mrgreen:

_
Konto nieaktywne

Wysłany: |15 Sty 2010|, o 08:12   

Ja tak prawdę mówiąc nie zastanawiałem się nad tym jak moi goście dojadą na wesele. Wszysko będzie w chełmie więc...nie wiem czy jest sens wynajmować autokar. A z drugiej strony jak goście jada na wesele autobusem to są uwiązani do samego końca, wiem z własnego doświadczenia że jak ktoś jest bardzo zmęczony to wolałby jechać do domu wcześniej a tak musi siedzieć do rana.

nula
nula

Wysłany: |15 Sty 2010|, o 10:33   

Zbyszek, jak masz wesele w Chełmie to autokar raczej nie jest Ci potrzebny. Dobrze jest go wynająć w przypadku, gdy do domu weselnego jest daleko, np. ja miałam wesele w Stołpiu, jakieś 10 km od miejsca ślubu, a nie każdy przyjechał samochodem, co jest zrozumiałe. Powrót zazwyczaj planuje się na konkretną godzinę i wtedy przyjeżdża kierowca, a jeśli ktoś chce pojechać wcześniej to już na własny rachunek, wiadomo. U nas tak było i nikt nie narzekał. Są taksówki, albo ktoś ze znajomych, czy dalszej rodziny może podjechać i odebrać gościa weselnego wcześniej. Przecież nie mieszkamy w dzikim buszu ;-)

pi0trek

Wysłany: |16 Lut 2010|, o 08:49   

krusynka napisał/a:
Z tego, co słyszałam, to dość drogo PKS bierze sobie za wynajem autobusu. Bardziej opłaca się zamówić np. 10 taxówek, zwłaszcza że dużo gości i tak będzie miało własny transport.

a taxi bierze tylko od kilometra przejechanego czy też opłaty za postój pod kościołem + rezerwacja.

generalnie w takim małym mieście przy wynajmie kilka aut jednocześnie powinna być możliwość rabatów ;)

MartaZbik

Wysłany: |28 Mar 2011|, o 20:14   

U mnie były busiki, które kursowały od 2 w nocy. Koszt wyniósł ok 300 zł, tylko nie pamiętam jaka to była firma :(

vasyl

Wysłany: |20 Kwi 2011|, o 14:33   

tanie busy ma firma VIKI i GRANSPEED , z ta roznica ze Viki zdecydowanie lepszy stan czystosci i wizualny;/ cena jest liczona od KM ;)

adelajda

Wysłany: |24 Maj 2014|, o 16:17   

Hej, możecie mi poradzić czy lepiej wziąć większy autokar, choćby nie był do końca wypełniony gośćmi czy może lepiej dwa mniejsze busiki, np takie jak ten: link widoczny po zalogowaniu Co myślicie?

Meggi
....

Wysłany: |25 Maj 2014|, o 21:01   

jeden większy, żeby mogli razem sie bawić :) z reszta w autokarze jest wiecej miejsca niz w busie.

lolek112

Wysłany: |28 Gru 2015|, o 13:04   

gdyby były wam potrzebne autokary warszawa to warto zajrzeć do oferty tej firmy przewozowej link widoczny po zalogowaniu

Jolka45

Wysłany: |13 Wrz 2017|, o 13:57   

Od razu Ci odpowiem, że jeśli masz miejsce ślubu znacznie oddalone od miejsca wesela, to nie baw się w żadne taksówki jeśli też ilość gości jest znacząca. My wynajmowaliśmy autokar z kierowcą aby nie angażować żadnego z gości czy kogoś z naszej rodziny do przewożenia osób. Koszt uzależniony jest oczywiście od rodzaju samochodu i trasy jaką kierowca musi pokonać więc najlepiej sobie poczytać i zadzwonić do firmy. Auto na nasz ślub wynajmowaliśmy od link widoczny po zalogowaniu od nich też wynajęliśmy busa dla gości. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Podczas ślubu jest tyle istotnych rzeczy do załatwiania, że najlepiej łączyć ze sobą co tylko jest możliwe, bo można się pogubić.

Odpowiedz do tematu