Pierwszy Chełmski Wortal Ślubny. Ślub i Wesele w Chełmie Forum wesele.chelm.pl
Forum dyskusyjne Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubnego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
kwiaciarnia do dekoracji sali,kościoła itp
Autor Wiadomość
marian1907

Wysłany: |11 Lip 2014|, o 15:31   

Witam
na wstępie chcialbym odradzic jakakolwiek wspolprace z firma adrianna jest to firma ktora liczy tylko i wylacznie na zysk przyklad wypożyczasz pokrowce na wesele rzekomo masz je zwrocic do poniedzialku do 10 rano ale oczywiscie niedazy ze dostalismy poplamione pokrowce to jeszcze przyjechala sobie firma w niedziele rano i zdjela przed poprawinami nie informujac o tym nikogo gdzie my za to oczywiscie placilismy dekoracja nie taka jak zamawialismy jakbysmy nie zadzwonili to oczywiscie uznano by ze tak mialo byc ogolnie wielki burdel. Pani wlascielka juz po weselu na zarzuty ze pokrowce byly brudne odpowiedziala : " Trzeba bylo sobie kupic nowe" co uyważam za chamskie i to jeszcze w przypadku jesli wyszlo to z ust wlascicielki tej smiesznej firemki ja ze swojej strony stanowczo odradam jesli ktos chce sie rozczarowac prosze bardzo ale jak sie poszuka w necie to tego typu komentarzy jest sporo.

[ Dodano: |11 Lip 2014|, o 15:34 ]
Z drugirj storny jesli chodzi o dekoracje kosciola samochodu sali weseselnej polecam kwaiaciarnie na pl.Łuczkowskiego kolo salonu sukien slubnych tanio slicznie i co zamiawiasz to dostajesz w przyjazdnej atmosferze :lol:

gosiajag88
gosiajag

Wysłany: |12 Lis 2014|, o 10:51   

Polecam kwiaciarnie na placu Łuczkowskiego obok sukien szlubnych, kwiaciarnia to podajże Małgońka. Super przybranie kościoła z żywych kwiatów koszt w zaleznosci od kwiatów 300-500zł za całe przybranie z 3 bukietami na ołtarzu i krzesłami. Zamawiałam też bukiety ślubne super:)
Dla zainteresowanych zdjęcia na priv:)

nowake10

Wysłany: |13 Lis 2014|, o 22:42   

Witam, ja bym poprosiła zdjęcia, bo właśnie tam chcialabym zamówić dekorację i bukiet ;)

Meggi
....

Wysłany: |20 Lis 2014|, o 21:21   

Ja również polecam Małgońkę ! Bukiet był przepiękny, tak pachniał ze całą mszę nie mogłam przestać go niuchać, a teraz się pięknie zasuszył

_GCH8216.jpg
Plik ściągnięto 108 raz(y) 135,83 KB

szara

Wysłany: |21 Gru 2014|, o 15:15   

Piękny.

nowake10

Wysłany: |13 Sty 2015|, o 18:57   

Witam ,
czy mógłby ktoś udostępnić zdjęcia dekoracji kościoła z kwiaciarni Małgońka ? ;)

natali86

Wysłany: |12 Sie 2015|, o 09:50   

Ja też polecam kwiaciarnię Małgońka na Placu Łuczkowskiego - wygląda niepozornie, ale miałam pięknie udekorowany kościół i bukiet ślubny w jesiennym stylu, z którego byłam baardzo zadowolona. Kwiaty z kościoła szybko przewieziono do domu weselnego, więc miałam w jednej cenie dwie dekoracje ;) Zdecydowanie polecam!

oo0Justyna0oo

Wysłany: |31 Sie 2015|, o 17:11   

Zamówiłam wraz z przyszłą panną młodą dekoracje w kwiaciarni Kamelia na wojsławickiej. Bardzo miła obsługa, mają bardzo dużo zdjęć z swoich dekoracji (ich mała cząstka jest na fb). Cena za dekorację kościoła naprawdę przyzwoita a efekt zdumiewający. Polecam. :)

Basiax

Wysłany: |20 Cze 2017|, o 09:10   

My korzystaliśmy z pomocy Pani Ewy z dekoratorni Dzika Róża. To bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy i potrafi stworzyć wspaniałe dekoracje, które następnie pięknie prezentują się na zdjęciach. Warto korzystać z takiej pomocy, bo dzięki niej mamy pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik :)

arietka

Wysłany: |29 Gru 2019|, o 11:09   

Znacie może firmę link widoczny po zalogowaniu Mi mega podobają się ich dekoracje!

Odpowiedz do tematu