Pierwszy Chełmski Wortal Ślubny. Ślub i Wesele w Chełmie Forum wesele.chelm.pl
Forum dyskusyjne Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubnego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wesele.chelm.pl
|20 Lut 2009|, o 15:34
Dom Weselny w natalinie "Pod Wiatrakiem
Autor Wiadomość
CONTRA
CONTRA

Wysłany: |20 Sie 2011|, o 07:57   

Graliśmy W Natlinie w tą niedzielę i wrażenie na temat lokalu jest pozytywne.Zmieniony wystrój,nowe krzesła,nowa klima,działa be zarzutu.Jedzenie świeże ,specjalnie spróbowaliśmy tych słynnych jajek z farszem,no i żyjemy.Wyszły piękne zdjęcia plenerowe,ale komary są bezlitosne,bardzo uwielbiają Panny Młode.Moja rada,robiąc tam zdjęcia proszę zaopatrzyć w środek na komary.Jeszcze raz pozdrawiamy miłe Panie z obsługi,no i oczywiście właścicieli,którzy do zabaw nie żałują nowych krzeseł. :-)

jaa2430

Wysłany: |24 Sie 2011|, o 21:06   

No i właśnie może o to chodziło w tym wszystkim.....Pan właściciel może wkońcu poszedł po rozum do głowy i zaczyna być normalnie tak jak w większości lokali....
Cieszę się, że jakieś zmiany zostały poczynione mimo że moje wesele już dawno minęło bo okolica ta jest piękna tylko szkoda ludzi, którzy chcą ażeby było wszystko ok a tu rozczarowanie....

karyna.j

Wysłany: |15 Cze 2017|, o 21:38   dom weselny pod wiatrakiem

Moje wesele odbyło się właśnie w Natalinie. Jestem tak zła, że postanowiłam tutaj napisać jak wyglądało i wesele i przygotowania do niego. Początkowo wszystko wydawało się ok. Właściciel był miły i otwarty na nasze propozycje. Wiele obiecywał, nawet to,że wyjedzie dorożką po nas. Problemy zaczęły się tydzień przed ślubem, jak podpisywaliśmy ostateczną umowę i ustalaliśmy ostateczne menu. Okazało się, że deser nie jest wliczony w cenę za osobę i musieliśmy dopłacić za lody dodatkową kwotę. Oczywiście w pierwszej umowie nie było żadnego aneksu dotyczącego możliwej zmiany ceny. Jedzenie było niesmaczne, niedoprawione. Kotlety jak podeszwy. O godzinie 23 zabrakło napojów gazowanych. Kupiliśmy ich tyle ile powiedział nam właściciel. Podczas podawania lodów mieliśmy sesję. Gdy wróciliśmy i poprosiliśmy o lody, właściciel poinformował nas ,że nie ma takiej możliwości bo lody się rozpuściły i zostały wylane. Co najgorsze następnego dnia właściciel powiedział jednemu z naszych gości, że on kupuje duże opakowania lodów, ale nie daje ich wszystkich na stół więc w ten sposób zaoszczędza pieniądze. Mieliśmy fontannę czekoladową od innej kobiety bo pod wiatrakiem nie mieli takiej fontanny. Nie mogłam się dogadać z właścicielem co do godziny przywiezienia i oddanie sprzętu tej pani. W piątek wieczorem nie chciał nam otworzyć drzwi od sali weselnej, żebyśmy mogli ustawić winietki. Miałam wielu gości z innych miast więc wynajmowaliśmy wszystkie pokoje. To tez mu się nie podobało bo tydzień przed naszym weselem zameldowali się robotnicy i tam spali, a on musiał im wymówić wynajem na weekend, więc stracił pieniądze. W jednym z pokoi moi goście mieli myszy. Moja Ciocia źle się poczuła i prowadziłam ją do pokoju nad salą weselną. Gdy właściciel nas zobaczył i usłyszał co chcę zrobić powiedział,że nie mogę jej tam zaprowadzić bo może "zarzygać" pokój i co wtedy? Więc ja wściekła powiedziałam, że wtedy to sama posprzątam, po prostu brak słów.

Magda_08

Wysłany: |22 Paź 2018|, o 08:35   

Hej, czy ma ktos aktualne informacje o tym miejscu? Słyszałam od znajomej dobre opinie - ona i jej znajomi organizowali tam komunię swoich dzieci. Wiem, że jest to calkiem inne święto niż wesele, dlatego proszę o sprawdzone informacje.

Odpowiedz do tematu