Pierwszy Chełmski Wortal Ślubny. Ślub i Wesele w Chełmie Forum wesele.chelm.pl
Forum dyskusyjne Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubnego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Skromne Przyjęcie Weselne
Autor Wiadomość
magda23

Wysłany: |26 Sty 2012|, o 15:22   Skromne Przyjęcie Weselne

Hej Wszystkim.. Razem z N. rozważamy zorganizowanie skromnego przyjęcia po ślubie na max. 60 osób. Czy ktoś z Was coś takiego organizował ? Napiszcie gdzie odbyło sie przyjęcie, jakie były koszta, czy wynajmowaliście zespół, dj czy może muzyka we własnym zakresie. Jak przyjęcie zostało odebrane przez bliskich... Będę wdzięczna. Pozdrawiam :-)

liteona

Wysłany: |26 Sty 2012|, o 16:05   

Moje wesele było na 80 osób, to tylko 20 więcej i uważam, że jednak było spore :lol:
Małe wesele to tak na 30 osób ;)
Teraz takie przyjęcia są modne. Wtedy organizuje się tylko obiad, deser i ew jakieś przekąski jak chwilę dłużej się siedzi i gada. Nie ma sensu organizowac zespołu, najlepiej jakoś skombinowac swoją płytkę, bo tańców i tak nie ma.
Nie wiem czy jakiś lokal ma takie możliwości, bo jednak ja nie chciałabym siedzieć w restauracji gdzie będą też inni obcy ludzie ;-)
Co do odbioru przez bliskich, na pewno niezaproszeni będą zawiedzeni :D

Cobra

Wysłany: |27 Sty 2012|, o 21:14   

Na moim weselu było 50 osób. Zorganizowaliśmy je w Kamenie w restauracji NOVA. Zespół mieliśmy, bawiliśmy się do 3.00. Koszty mieliśmy jak najbardziej ograniczone, tzn staraliśmy się, żeby dużo nas nie wyniosło za wszystko (tzn. slub, fotograf, zespol, sala-goscie, samochod, suknia+dodatki, garnitur, ciasta i alkohol i te inne male rzeczy). Nasz koszt to ok.15 tys.

magda23

Wysłany: |29 Sty 2012|, o 13:50   

Cieszę się, że zechcieliście się podzielić ze mną swoimi opiniami :) Ja jak każda dziewczyna marzę o weselu, mój N tak samo, ale koszty zorganizowania takiej imprezy są zabójcze :-( Nie dalibyśmy rady, nawet przy pomocy rodziców, choć oni też dużo nie mogliby nam pomóc, dlatego zastanawiamy się nad organizacją małej uroczystości. Tyle, że ja mam dużą rodzinę, więc też będzie problem kogo zaprosić, a kogo nie.. Niedawno się zaręczyliśmy, dlatego też pytam tak orientacyjnie jak to u Was Kochani wyglądało..

Cobra

Wysłany: |29 Sty 2012|, o 14:28   

Nie ma recepty kogo zaprosic, bo wiadomo zawsze ktos sie obrazi, ale nie ma co na to patrzec. Jeśli chodzi o moje wesele, byli tam najbliżsi, tzn rodzice, dziadkowie, chrzestni, rodzeństwo, najlepsi przyjaciele i Ci z rodziny, z którymi mamy najblizszy kontakt i jestesmy z nimi w pewien sposób zżyci. I tak było nas 50 osób.

olo01

Wysłany: |21 Sie 2013|, o 20:45   

Każdy robi według własnego upodobania :)Powinni być tam obecni najważniejsze dla nas osoby, aby wspólnie cieszyć się tym dniem:)Będzie co wspominać ;)To przede wszystkim wasz dzień :)

link widoczny po zalogowaniu

Maylena

Wysłany: |18 Lut 2016|, o 11:41   

Tak zwane kameralne wesela są coraz bardziej popularne. Ceny jednak ściśle zależą od ilości osób oraz wiadomo - od standardu. Jeżeli mówisz o skromnym weselu sądzę, że chcesz nieco zaoszczędzić. Tak więc ekskluzywne restauracje odpadają. Szukałabym raczej mniej popularnych restauracji oddalonych nieco od centrum Twojego miasta. Menu weselne musisz porównać bo może Cię wnieść 500 zł jaki 800 zł. Zależy co sobie zażyczysz. Ale nie spodziewaj się mniejszych kosztów niż 10-15 tys

Jagoda29

Wysłany: |10 Kwi 2016|, o 08:40   

Sama też poszukałabym jakichś restauracji z dala od centrum. Na moim weselu było 58 osób i sądzę, że taka najbliższa rodzina i znajomi to najlepszy wybór. Przy tym udało mi się nieco zaoszczędzić na fotografie, ponieważ zdjęcia robił mi wujek. Gdybym dziś miała szukać jakiejś osoby do robienia zdjęć, najpewniej przejrzałabym oferty na link widoczny po zalogowaniu

aldona1

Wysłany: |29 Lis 2017|, o 09:03   

My też mieliśmy skromne przyjęcie w małej przytulnej restauracji. Na takim przyjęciu czuj że wszystkim zależy na spotkaniu rodzinnym, na podtrzymaniu więzi i radość ze spotkania, a nie jak na wielkich przyjęciach liczy się kto ile kasy dał, jak się ubrał czy ile wypił.

http://www.fotelespa.pl/

ILoveYou

Wysłany: |2 Mar 2018|, o 12:40   

Moim zdaniem wesele na 60 osób wcale nie jest takie skromne . My mamy zaproszonych ok 80 os z tego liczymy , że przyjdzie właśnie 60/70os. Mamy zarezerwowaną sale weselną z noclegiem , dj z wodzirejem, będą też poprawiny :)

Lolik

Wysłany: |8 Mar 2018|, o 09:41   

no 60 osób to całkiem sporo osób :)

samsend

Wysłany: |2 Lip 2018|, o 22:52   

miałam wesele na 70 osób i robiłam w hoteliku Grandmet we Włocławku , świetna sala , idealnie wpasowała się w mój klimat i liczbę gości. Nie chciałam dużego wesela na 200 osób, a coś troszkę skromniejszego. Miałam czas by niemal z każdym przy stoliku pogadać, był czas na wszystko. ;)

donia

Wysłany: |14 Lip 2018|, o 19:26   

U nas niestety, albo i stety, bo to fajne, rodzina duza, wiec wesele na blisko 200 osob :) Ale bez problemu udalo nam sie je zorganizowac w sali Zlota Podkowa w Plocku :) Bardzo fajna cicha i spokojna okolica, piekne zielone widoki i wspaniala sala :) Do tego serwuja naprawde przepyszne jedzenie :)

[ Dodano: |12 Lip 2019|, o 08:00 ]
my nie robiliśmy jakiegoś ogromnego wesela. Najbliższa rodzina, przyjaciele. I organizowaliśmy na śląsku czeskim w Bohuminie w sali Pod zielonym Dębem. Dla mnie najważniejsze że wszyscy dobrze się bawili i chwalą do dziś :) a ja naprawdę miło wspominam ten dzień

Odpowiedz do tematu