Pierwszy Chełmski Wortal Ślubny. Ślub i Wesele w Chełmie Forum wesele.chelm.pl
Forum dyskusyjne Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubnego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozpuszczone włosy
Autor Wiadomość
karcia84
24.04.2015

Wysłany: |3 Mar 2015|, o 16:50   Rozpuszczone włosy

Co sądzicie o rozpuszczonych włosach na ślubie? Mam długie, rude włosy do połowy pleców. Kręcą się i układają bez problemu. Mój narzeczony koniecznie chce żebym miała je w tym dniu rozpuszczone, ale ja osobiście uważam że może to być nieco niewygodne. Co o tym myślicie? Czy warto się tak poświęcać dla satysfakcji ukochanego? poza tym nie ukrywam, że ja też się sobie bardzo podobam w rozpuszczonych włosach..

Meggi
....

Wysłany: |8 Mar 2015|, o 09:28   

Wiadomo że bez 100 wsuwek na głowie będzie wygodniej, ale z doświadczenia powiem Ci że nie wyobrażam sobie żebym miała rozpuszczone (mam do linii biustonosza długość), raz ze gorąco, jak się tańczy z wszystkimi gośćmi to bym szału dostała. A dwa że szybko się poczochrają i o 24 nie będziesz już wyglądać jak na panną młodą przystało, nie ma takiego lakieru który by trzymał nienaruszenie loki itp. Ja miałam koczka, takiego luznego, nie przylizanego, kosmyki powypuszczane, trzymał się całe wesele, mało tego na poprawiny musiałam tylko dwie wsuwki poprawić i całe poprawiny jeszcze wyglądał ładnie.

Jolka45

Wysłany: |13 Wrz 2017|, o 14:00   

A ja jeśli bym miała długie ładne włosy, dodatkowo dobrze się czuła w rozpuszczonych i mojemu przyszłemu mężowi też by się to podobało to nawet bym się nie zastanawiała. Byłam na ślubie, gdzie panna młoda miała rozpuszczone gęste włosy i wyglądała naprawdę pięknie.

Werra

Wysłany: |13 Mar 2018|, o 11:08   

Ja będę miała po bokach spięte włosy ale z tyłu rozpuszczone bo nie lubie siebie w spiętych włosach :)

Odpowiedz do tematu