Forum wesele.chelm.pl
Forum dyskusyjne Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubnego

Oprawa muzyczna - Ślub i wesele w 2013

Diablica0211 - |10 Mar 2012|, o 14:28
Temat postu: Ślub i wesele w 2013
Witam. Zapraszam do rozmów osoby które również wybrały ten rok na ślub :) Proszę o podzielenie się doświadczeniami odnośnie zespołów, na jakie się zdecydowaliście i dlaczego? Ja mam przed sobą jeszcze wybór kamerzysty, fotografa i zespołu. A to dopiero początek zawirowań ;) Pozdrawiam
Emma - |10 Mar 2012|, o 21:52

Witaj Diablica0211 :-) My wybraliśmy właśnie ten rok na ślub i podobnie jak ty jesteśmy na początku weselnych zawirowań :-) Mamy już wstępnie zespół zarezerwowany no i sale też już wybraliśmy, w przyszłym tygodniu chcemy zarezerwować termin już na 100% :mrgreen: A teraz pewnie będziemy się rozglądać za fotografem i kamerzystą ;-)
Renata - |10 Mar 2012|, o 23:49

Witam koleżanki, i my zdecydowaliśmy na ten rok- 1.06.2013, mamy salę, zespół, fotografa. Kamerzysty nie i pewnie długo jeszcze nie będziemy mieli... niestety nic nas nie zadowala z tego co proponuje nasz chełmski rynek. Zahaczyliśmy o Lublin, ale i ceny wzrosły... I jest dylemat... a może Wy możecie kogoś zaproponować? Ja bardzo chętnie podzielę się fotografami i zespołami, tylko potrzebuję preferencji cenowych, bo mam różne "półki":]
Diablica0211 - |11 Mar 2012|, o 15:39

OOOO :) Ja też mam 01.06.2013 - dzień dziecka hehe w domu weselnym przy ceramicznej 5a. Wódka zakupiona i na razie to tyle z konkretów. Co do fotografów zastanawiam się nad trzema, ale póki co rozmawiałam tylko z jednym "Panem" z Hrubieszowa -Łukasz Sidor. Pozostali ewentualni to Pan Bogusław Gac - bo podobają mi się jego zdjęcia na stronce oraz Pan Wojciech Chudzik -również z powodu zdjęć na stronce.
Co do zespołu ech..... Wademekkum - ze względu na wokal damski, i męski tez jest niezły, Omega - ponoć dobrze prowadzi wesela, Sekret lub Stratosfera. No i Lazar też ponoć fajny. Ale wszystko to na podstawie opinii na forum tym bądź innym. Ale nie z własnej autopsji, o tyle trudniej mi wybrać :( Co o kamerzysty to sama nie wiem.... czy na pewno będzie. Nie zdecydowaliśmy jeszcze. Ale chciałabym podpisać umowy do końca marca

[ Dodano: |11 Mar 2012|, o 15:46 ]
A co do preferencji cenowych hmmm, fotograf najchętniej do około 2,300. Zespół najlepiej do 3 tys ale jakby był jakiś fajny, naprawdę, to bym wyszła poza te ramy. Wiem że Wademekkum i Omega oscylują w wyższej kwocie, tylko ja osobiście nie bawiłam się przy nich na weselu więc nie mogę określić jakości do ceny. Ogólnie bywając na weselach nie specjalnie patrzyłam na zespoły pod względem wynajęcia ich w przyszłości a teraz kurcze żałuje. A co do ceny wideofilmowania, to o ile się zdecyduje to chciałabym zrobić to nie dużym nakładem kosztów - najchętniej do 1.500 zł.

Renata - |11 Mar 2012|, o 16:03

Diablica0211 napisał/a:
OOOO :) Ja też mam 01.06.2013 - dzień dziecka hehe w domu weselnym przy ceramicznej 5a. Wódka zakupiona i na razie to tyle z konkretów. Co do fotografów zastanawiam się nad trzema, ale póki co rozmawiałam tylko z jednym "Panem" z Hrubieszowa -Łukasz Sidor. Pozostali ewentualni to Pan Bogusław Gac - bo podobają mi się jego zdjęcia na stronce oraz Pan Wojciech Chudzik -również z powodu zdjęć na stronce.
Co do zespołu ech..... Wademekkum - ze względu na wokal damski, i męski tez jest niezły, Omega - ponoć dobrze prowadzi wesela, Sekret lub Stratosfera. No i Lazar też ponoć fajny. Ale wszystko to na podstawie opinii na forum tym bądź innym. Ale nie z własnej autopsji, o tyle trudniej mi wybrać :( Co o kamerzysty to sama nie wiem.... czy na pewno będzie. Nie zdecydowaliśmy jeszcze. Ale chciałabym podpisać umowy do końca marca

[ Dodano: |11 Mar 2012|, o 15:46 ]
A co do preferencji cenowych hmmm, fotograf najchętniej do około 2,300. Zespół najlepiej do 3 tys ale jakby był jakiś fajny, naprawdę, to bym wyszła poza te ramy. Wiem że Wademekkum i Omega oscylują w wyższej kwocie, tylko ja osobiście nie bawiłam się przy nich na weselu więc nie mogę określić jakości do ceny. Ogólnie bywając na weselach nie specjalnie patrzyłam na zespoły pod względem wynajęcia ich w przyszłości a teraz kurcze żałuje. A co do ceny wideofilmowania, to o ile się zdecyduje to chciałabym zrobić to nie dużym nakładem kosztów - najchętniej do 1.500 zł.

Nasze wesele w Diana2, co do zespołu my zdecydowaliśmy się (w sumie to mój N wybrał) na zespół z Hrubieszowa Revers, w tym względzie oddałam się w ręce mojego N, przez kilka lat grał w pewnym zespole i zna się na tym, Pan Krzysztof rzeczowo podchodzi do sprawy więc nie powinno być problemów:)
Jeżeli chodzi o fotografa również zastanawialiśmy się nad Panem Bogusławem, lecz w ostateczności wbraliśmy Adama Purc, www.adampurc.pl- oddany sprawie, do dyspozycji telefonicznej prawie o każdej porze, wszystko załatwiliśmy bez problemu za pomocą maila i telefonu i cena zdecydowanie mieści się w podanej przez Ciebie kwocie:) No ale skoro jest zajęty przez nas proponuję Pana Bogusława- nie powinniście żałować.
W sprawie kamerzysty nie pomogę bo jak już pisałam sami mamy dylemat:(

Diablica0211 - |11 Mar 2012|, o 16:20

Dziękuję Renato :) A może podpytaj swojego N co do wymienionych przeze mnie zespołów, może coś podpowie :) Możesz napisać tez mi na priv.

[ Dodano: |11 Mar 2012|, o 16:21 ]
Droga Emmo jeśli to nie tajemnica zdradzisz nazwę zespołu i czemu akurat ten? Pozdrawiam :-)

(=KaLinka=) - |11 Mar 2012|, o 16:51

Renata napisał/a:
co do zespołu my zdecydowaliśmy się (w sumie to mój N wybrał) na zespół z Hrubieszowa Revers,
również u mnie ten zespół będzie grał na weselu ;) jestem bardzo zadowolona z decyzji :)
Emma - |11 Mar 2012|, o 20:51

My zdecydowaliśmy się na select z Chełma. Słyszeliśmy baaaaardzo dużo pozytywnych opinii na ich temat, podobają nam się głosy wokalistów, można się z nimi bez problemu umówić na spotkanie zobaczyć filmy z imprez na których grali, kwestie organizacyjne typu oczepiny, granie pod domem itp są do ustalenia, cena też jak dla nas dość przystępna. Braliśmy też pod uwagę wymieniony tu revers z Hrubieszowa kontaktowałam się z nimi tylko telefonicznie w prawdzie ale pan z którym rozmawiałam był naprawdę bardzo otwarty można się o wszystko wypytać i tu również wszystko jest do ustalenia z młodymi. Musze przyznać że mieliśmy dylemat na który z tych zespołów się zdecydować ostatecznie zaufaliśmy zespołowi select :-)
Tasak - |12 Mar 2012|, o 12:24

Na innych portalach internetowych,zespół Select podał cenę za wesele 3000zł,czy to cena jest dość przystępna i niska,może dla Emmy. ;-)
(=KaLinka=) - |12 Mar 2012|, o 12:43

Tasak napisał/a:
Na innych portalach internetowych,zespół Select podał cenę za wesele 3000zł,czy to cena jest dość przystępna i niska,może dla Emmy. ;-)
to jaka cena dla kogoś jest przystępna ,jest indywidualną sprawą każdej osoby. Nam nic do tego!
liteona - |12 Mar 2012|, o 13:55

Wg mnie cena normalna.
Tasak - |12 Mar 2012|, o 16:14

Kalinka w innym temacie,bardzo poleca stonkę,na której szef grupy Makro genialnie fałszuje, ale czy oglądała na stronie ww.swojego zespołu Rewers z Hrubieszowa,filmik nr.2 z wesela-biesiada w "Szałasie" w Hrubieszowie.Dobrze,że goście weselni,byli uzdolnieni muzycznie i sami śpiewali.Wokalistka z tego zespołu,klaskała w ręce,a Pan z zespołu,"co nieco,pitolił",na akordeonie,nie profesjonalnym,dzieciom kupują do nauki.Dla mnie jest to "tragikomedia muzyczna",wg.mnie,cena tu, nie gra roli. ;-)
(=KaLinka=) - |12 Mar 2012|, o 22:17

Tasak napisał/a:
Wokalistka z tego zespołu,klaskała w ręce,a Pan z zespołu,"co nieco,pitolił",na akordeonie,nie profesjonalnym,dzieciom kupują do nauki.
dokładnie takie tragikomedie są w moim klimacie :-) taka wiesiowa jestem :-) i dokładnie cena nie gra roli ! dałabym za tą orkiestrę nawet 10 tysięcy !
Diablica0211 - |13 Mar 2012|, o 00:35

Hej hej :) Co do moich opinii odnośnie zespołu Select, Modem i Revers z Hrubieszowa... odrzuciłam ich bo grają nie fajnie. He he - żartuje sobie :-P . Mają już zajęty mój termin :( Wiec skupiam się na tych zespołach które póki co są do "wzięcia". Może jakieś rady? Pozdrowionka
Emma - |13 Mar 2012|, o 08:28

A może zespół LIFFE z Hrubieszowa, czy tam z okolic Hrubieszowa? Miałam okazję bawić się na imprezie, na której grali i było naprawdę super :mrgreen: Parkiet pełny przez cały czas, muzyka typowo do tańca, do tego świetny kontakt z bawiącymi się i dużo zabaw integracyjnych. Nie mają wprawdzie wokalistki, ale zapewniam cię że nikt nie odczuwał jej braku. Z tego co wiem nie robią biesiady za stołami, a ja szukałam zespołu który wyjdzie i pośpiewa z gośćmi przy stołach, dlatego wybrałam inny. :-)
elmida - |13 Mar 2012|, o 09:14

A moźe zespół Sonic z Hrubieszowa? Mają wokalistkę i grają przy stołach :-)
Cobra - |13 Mar 2012|, o 11:14

Ja polecam Efekt, mają wokalistkę i nawet trebacza, który cudnie gra :) I oczywiście wychodzą do biesiady :) Bardzo fajnie bawią gości. A co też bardzo ważne zawsze mają uśmiech na twarzy, więc widać, że robią to, co lubią :)
Diablica0211 - |13 Mar 2012|, o 12:43

Emma napisał/a:
A może zespół LIFFE z Hrubieszowa, czy tam z okolic Hrubieszowa? Miałam okazję bawić się na imprezie, na której grali i było naprawdę super :mrgreen: Parkiet pełny przez cały czas, muzyka typowo do tańca, do tego świetny kontakt z bawiącymi się i dużo zabaw integracyjnych. Nie mają wprawdzie wokalistki, ale zapewniam cię że nikt nie odczuwał jej braku. Z tego co wiem nie robią biesiady za stołami, a ja szukałam zespołu który wyjdzie i pośpiewa z gośćmi przy stołach, dlatego wybrałam inny. :-)

Dziękuję Emmo ale chciałabym zespół z wokalistką oraz taki co prowadzi biesiady jakieś, gdyż w moim domu weselnym są dwie sale i fajnie byłoby jakby przeszli się z jednej do drugiej do gości. Po konsultacjach z moja drugą połówką chyba wybór ograniczy się pomiędzy zespołem Sekret a Wademekkum. W tym tygodniu wybieram się po jakieś video i zobaczymy. Innych pomysłów brak.

[ Dodano: |13 Mar 2012|, o 12:49 ]
Sonic i Efekt sprawdzę :)

Cobra - |13 Mar 2012|, o 13:19

Efekt nie ma strony ale mam ich jakieś nagrania z wesel, jak mi podrzucili przed spisaniem umowy żebym sobie jeszcze przesłuchała ;)
Diablica0211 - |13 Mar 2012|, o 13:23

Cobra napisał/a:
Efekt nie ma strony ale mam ich jakieś nagrania z wesel, jak mi podrzucili przed spisaniem umowy żebym sobie jeszcze przesłuchała ;)

A mogłabym poprosić Cię o jakiś nr kontaktowy?? Bo na necie nie mogę znaleźć namiaru.

[ Dodano: |13 Mar 2012|, o 13:25 ]
to bym wzięła od nich jakieś demo albo videofilm zobaczyła

elmida - |13 Mar 2012|, o 17:53

Diablica0211 napisał/a:
[/size]
Sonic i Efekt sprawdzę :)

Daj znać jaką podjęliście ostateczną decyzję :-)

Renata - |13 Mar 2012|, o 21:16

[quote="Diablica0211"]Dziękuję Renato :) A może podpytaj swojego N co do wymienionych przeze mnie zespołów, może coś podpowie :) Możesz napisać tez mi na priv.

Diablico, po konsultacjach z N poleca Wademekum, wybacz,ze to tyle trwało ale on przebywa poza naszymi granicami państwowymi i czasem ciężko mu znaleźć czas:]
Życzymy rozsądnego wyboru:)

Diablica0211 - |20 Mar 2012|, o 02:02

Ehhhh :( zapłaczę się chyba z tym zespołem.... Ale przynajmniej umowa z Panem fotografem podpisana. Co do kamerzysty... oglądając nagrania z wesela ( podczas poszukiwania zespołu - videofilmy od zespołów) upewniam się w decyzji że chyba obejdę się bez niego.
A co do zespołów... Wademekkum strasznie podoba mi się jeśli chodzi o wokal damski, męski też o.k. Efekt fajnie prowadzi oczepiny, z życiem i śmiesznie. Ricco zestawiając wokal z prowadzeniem nie jest źle, no i mojej Drugiej Połówce do gustu przypadł. Sonic nas jakoś nie urzekł. No i tak to - czyli dalej w kropce :-> Pozdrawiam przyszłoroczne Panny Młode.
I zapraszam do tematu

elmida - |20 Mar 2012|, o 13:38

I właśnie o to chodzi, źe nie ma co się oglądać na opinie innych tylko samemtu "testować" do skutku :-) Nie kaźdemu to samo się podoba. Moi znajomi bardzo chwalą sobie zespół Sonic, ja z narzeczonym po obejrzniu jednego nagrania zespołu Modem od razu go odrzuciliśmy bo stwierdziliśmy, że jeden pan fałszuje ;-) A ten sam zespół zachwala sobie nasz kolega i chętnie by go zamówił na swoje wesele gdyby mieli wolny termin. Ale uważam, że o gustach się nie dyskutuje. Powodzenia i mam nadzieję, źe w końcu traficie na zespół, który wam podpasuje.
KontoUsuniete - |1 Kwi 2012|, o 19:24

Witam, my również planujemy rok 2013 ;) i jak na razie wszystko jest na etapie poszukiwań. Zastanawiamy się nad domem weselnym w Sawinie - Wrota Polesia. Po rezerwacji mam nadzieję, że wszystko pójdzie z górki ;)
Pozdrawiam :)

Diablica0211 - |1 Kwi 2012|, o 22:27

Witam. Niestety nic nie wiem o tym domu weselnym, widziałam jedynie ich reklamę w jednej z chełmskich gazet i tam prezentował się on dość kusząco. A kiedy ten magiczny dzień? Pozdrawiam
KontoUsuniete - |2 Kwi 2012|, o 10:13

Pozostawimy to w tajemnicy aż do momentu zarezerwowania sali ;)
kwiatek - |18 Kwi 2012|, o 15:29

Witam,
Ja również 2013.
Największy problem jest z kamerzysta, bo najlepiej żeby nie był za drogi, bez fajerwerków i gołabków czy obrączek w tle,po prostu konkretny... tylko gdzie takiego znaleźć?
Jakbyście mieli już jakieś propozycje dajcie znać, bo pojęcia nie mam kto w Chełmie może być ok.

veronicca - |18 Kwi 2012|, o 17:16

Najlepiej darować sobie kamerzystę i postawić na fotografa.
meghi - |18 Kwi 2012|, o 18:47

veronicca napisał/a:

Taa, a potem jak zdjęcia są do bani, to jest płacz i zgrzytanie zębów, bo po ślubie i weselu nie ma porządnej pamiątki. Żadne zdjęcie nie odda klimatu imprezy tak, jak film. A od siebie polecam marksfilm.

Emma - |18 Kwi 2012|, o 21:26

kwiatek napisał/a:
Największy problem jest z kamerzysta
ja aktualnie mam ten sam problem :-| i również chętnie posłucham opinii
liteona - |19 Kwi 2012|, o 10:18

meghi napisał/a:
veronicca napisał/a:

Taa, a potem jak zdjęcia są do bani, to jest płacz i zgrzytanie zębów, bo po ślubie i weselu nie ma porządnej pamiątki. Żadne zdjęcie nie odda klimatu imprezy tak, jak film. A od siebie polecam marksfilm.

Trzeba wiedziec jakiego fotografa wybrać, a też film może myć kompletną masakrą i wtedy jest problem, bo nie ma ani zdjęć ani filmu :D

veronicca - |19 Kwi 2012|, o 18:45

Filmy weselne są zazwyczaj beznadziejne i kiczowate,do tego kamera tremuje .Ja naoglądałam się MPstudio i nic mi się już nie podoba. Polecam inwestycję w profesjonalnego fotografa. Można zrobić fajny reportaż i na pewno wyjdzie lepiej niż nie jeden pseudo film.
liteona - |19 Kwi 2012|, o 20:58

veronicca napisał/a:
Filmy weselne są zazwyczaj beznadziejne i kiczowate,do tego kamera tremuje .Ja naoglądałam się MPstudio i nic mi się już nie podoba. Polecam inwestycję w profesjonalnego fotografa. Można zrobić fajny reportaż i na pewno wyjdzie lepiej niż nie jeden pseudo film.

Amen.

meghi - |19 Kwi 2012|, o 21:14

veronicca napisał/a:
Polecam inwestycję w profesjonalnego fotografa

Wiesz, Ameryki nie odkryłaś :D Zarówno kiepski fotograf jak i kiepski kamerzysta potrafią odwalić chałę. Zainwestować trzeba we wszystko, na czym Ci zależy, jeśli chcesz mieć udane wesele: począwszy od domu weselnego, a na butach ślubnych skończywszy.

Tasak - |19 Kwi 2012|, o 21:50

"Film-obraz dowolnej długości,złożony z serii następujących po sobie obrazów z dźwiękiem,utrwalonych na jakimkolwiek nośniku,umożliwiającym wielokrotne odtwarzanie,wywołujących wrażenie ruchu i składających się na oryginalną całość,wyrażającej akcję(treść) w indywidualnej formie".Myślę,że na podstawie tej definicji wyjaśniłem różnicę,pomiędzy beznadziejnym filmem z wesela,a inwestycją w profesjonalnego fotografa. Druga różnica,mogą pracować na nieprofesjonalnym sprzęcie lub "nawaleni" w pracy. ;-)
minq - |4 Maj 2012|, o 16:54

Widzę, że mój termin ślubu jest oblegany ;P jestem już trzecia na forum z terminem 1.06.2013 r. Renata spotkamy się pewnie przed domem weselnym, bo mój ślub będzie w Dianie 1 ;) Diablica0211 nie mogę pomóc w gestii zespołu, bo właśnie z moim narzeczonym wybraliśmy Select. Liczę na pomóc odnośnie fotografa i kamerzysty... Kogo jeszcze możecie polecić??
gamon - |8 Maj 2012|, o 09:34

Hej:) widzę że jest nas tu więcej z terminem na 1.06.2013:) też jestem na etapie poszukiwań zespołu i kamerzysty. Z narzeczonym zastanawiamy się nad dj-em ale niebyłam na żadnym weselu z jego udziałem a Wy może coś slyszalyście czy fajnie to wychodzi?
Diablica0211 - |8 Maj 2012|, o 19:02

Witaj :) Ja niestety osobiście nie byłam na weselu gdzie był dj. Więc nie doradzę. Poczytaj opinię, na forum powinny być. Minq cóż mogę powiedzieć, co do fotografa to wybrałam Pana Bogusława Gaca, zastanawiałam się jeszcze nad dwoma: Łukasz Sidor z Hrubieszowa (http://www.lukaszsidor.pl/) i Pan Wojciech Chudzik z Krasnegostawu bodajże ( http://www.filmifoto.pl/plener1.php). Sprawdź stronki może spodobają Ci się prace któregoś z Panów.

[ Dodano: |8 Maj 2012|, o 19:08 ]
Na zespół prawie się zdecydowałam. Na pewno w maju podpiszę umowę. A co do kamerzysty to nie wiem.... zostawiam to na koniec. O ile się zdecydujemy. Widziałam dużo filmów weselnych które jak by to rzec subtelnie " nie ujeły mnie". Ostatnio tak sobie wymyśliłam jakby skrócić filmik do 2 godz np może byłby ciekawszy <myśli>. Zobaczymy, jeszcze troszkę czasu mamy ;) A termin 1.06. faktycznie rozchwytywany :) Mam nadzieje że zamówiłyście pogodę ;) Pozdrawiam.

gamon - |8 Maj 2012|, o 19:23

Wszystkie razem jak poprosimy o pogodę to tam na gorzej innego wyjścia nie będą mieli tylko spełnić nasze życzenie:) patrzyłam po innych postach i doszłam do wniosku że muszę się z tym panem umówić i zobaczyć jego filmiki. Z fotografem i kamerzysta będzie jeszcze większa udręka kontaktowałam się z panem z tomartu bo widziałam jego zdjęcia i wydają się dosyć ciekawe:) już mam metlik z tym wszystkim a to dopiero początek...
Cobra - |9 Maj 2012|, o 07:41

Ja polecę Ci Adama Naróga, chłopak robi na prawdę świetne zdjęcia i cenę ma bardzo przystępną :)
http://adamnfotografia.blogspot.com/
Popatrz sobie :)

gamon - |9 Maj 2012|, o 09:39

Dzięki bardzo już patrzę

[ Dodano: |9 Maj 2012|, o 09:46 ]
Korzystałas może z jego usług i masz do niego numer kontaktowy?

Cobra - |9 Maj 2012|, o 11:34

Tak korzystałam :)
I jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni :)
Nr wyślę Ci na priv :)

gamon - |9 Maj 2012|, o 12:01

Cobra a jaki grał u Was zespół? Dzieki za wiadmość :-)
minq - |9 Maj 2012|, o 14:02

Cobra, a zdecydowaliście się z mężem na kamerzystę?
Cobra - |9 Maj 2012|, o 15:09

My nie mieliśmu kamerzysty bo stwierdzilismy, że jest zbędny. Za to zdjęcia wyszły bardzo ładne :) A grał u nas zespół Efekt. Fajnie grali :) Również polecam :)
gamon - |9 Maj 2012|, o 15:23

my się chyba zdecydujemy na dj-a chociaż myślę troche o normalnym zespole
Cobra - |9 Maj 2012|, o 18:54

Wybór należy do was bo to przecież wasz dzień i wasze przyjęcie. Ja byłam na jednym weselu gdzie Dj i jakoś mi się nie podobało, czułam się jak w dyskotece a nie jak na weselu. Ale każdemu podoba się co innego.
Renata - |9 Maj 2012|, o 19:36

Wracam do tematu... wszystkim, którzy swoje wesela mają w inny dzień niż 1.06.2013 (bo my ich mamy) , z czystym sercem mogę polecić kamerzystę- firma Ronart jest z Lublina i ceny mają widełkowe, wiec każdy znajdzie coś dla siebie.

[ Dodano: |9 Maj 2012|, o 19:37 ]
minq napisał/a:
Widzę, że mój termin ślubu jest oblegany ;P jestem już trzecia na forum z terminem 1.06.2013 r. Renata spotkamy się pewnie przed domem weselnym, bo mój ślub będzie w Dianie 1 ;) Diablica0211 nie mogę pomóc w gestii zespołu, bo właśnie z moim narzeczonym wybraliśmy Select. Liczę na pomóc odnośnie fotografa i kamerzysty... Kogo jeszcze możecie polecić??

O proszę a to niespodzianka!!! :D
To przy dobrej aurze może i wspólny toast uda się wypić :)

Kasia88 - |25 Maj 2012|, o 20:33

Witam wszystkich :) My również pomału szykujemy się do Naszego ślubu, który odbędzie się we wrześniu 2013. Salę już mamy zaklepaną, zespół również. Teraz ciągle zastanawiamy się nad fotografem i kamerzystą.. No i muszę przyznać, że mamy niemały dylemat. Ale chyba poczekamy z wyborem do końca czerwca, żeby na spokojnie coś wybrać..

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i Forumowiczki :) :)

Diablica0211 - |6 Cze 2012|, o 23:59

Witam. Co tu tak pusto i nikt się nie udziela? Zainteresowane za bardzo zabiegane ;) Z powodów osobistych mam ślub i wesele 25 maja 2013 tydzień wcześniej. Umowy podpisane z domem weselnym i fotografem. Ale na szczęście nie było problemu z zamianą terminu. I mam zespół nawet :) Jakby ktoś fotografa szukał to u Pana B. Gaca oblegany 1 czerwca się zwolnił :) Jako że planuje wyjazd za granicę na wakacjach myślę ze w czerwcu bądź lipcu może temat tortu bym załatwiła i bucików.... Jakieś wskazówki w tej kwestii? Pozdrawiam ciepło PPM 2013
minq - |7 Cze 2012|, o 10:05

Dzięki za informację :) Szczerze mówiąc liczyłam, że po zarezerwowaniu terminu w domu weselnym, kościele, wyborze zespołu, kamerzysty i fotografa, odpocznę przez kilka miesięcy. Wydawało mi się, że na wybór tortu jest jeszcze czas :shock:
Emma - |7 Cze 2012|, o 22:17

minq napisał/a:
Szczerze mówiąc liczyłam, że po zarezerwowaniu terminu w domu weselnym, kościele, wyborze zespołu, kamerzysty i fotografa, odpocznę przez kilka miesięcy. Wydawało mi się, że na wybór tortu jest jeszcze czas :shock:

Ja dokładnie na to samo liczę, no ale w sumie ja mam ślub troszkę później bo w sierpniu wiec po zarezerwowaniu kamerzysty i fotografa robię sobie wolne od ustalania różnych rzeczy (no może poza szukaniem inspiracji co do wyglądu sukni ślubnej :-D )
Diablica0211 i na jaki się zespół ostatecznie zdecydowaliście :?: (jeśli to nie jest tajemnicą)

Diablica0211 - |9 Cze 2012|, o 18:02

Nie tajemnica :) W końcu wyszło że będzie to Select. Co do tortu jeszcze sporo czasu aczkolwiek ja planuje jechać za granice na dłużej w sierpniu i chcę mieć tort już z głowy :)

[ Dodano: |9 Cze 2012|, o 18:03 ]
Najpóźniej w sierpniu*

Cobra - |9 Cze 2012|, o 18:55

Diablica0211, powiem Ci szczerze, że ostatnio od kilku osób słyszałam, że Select przestał być takim dobrym zespołem, lecą tylko na tym, że kiedyś sobie wyrobili renomę a teraz to szkoda gadać. Znajomy był na weselu w maju gdzie grali i nic sobie nie robią z tego, że ludzie widzą, że grają z pełnego playback'u a do tego oczepiny były zrobione na odwal. Mam nadzieję, że nie będziesz zawiedziona...
minq - |9 Cze 2012|, o 19:21

My również wybraliśmy Select, słysząc pozytywne opinie od wielu znajomych. Myślę, że rezerwując termin z rocznym wyprzedzeniem, w przypadku każdego zespołu istnieje ryzyko, że nieco zmieni się ich gra. Mimo wszystko mam nadzieję, że sposób prowadzenia wesela i oczepin nie zmienił się aż tak diametralnie... Zawsze Młodzi mogą podzielić się swoimi uwagami przed weselem :)
Emma - |9 Cze 2012|, o 20:15

U nas oczywiście też select :mrgreen:
Wiadomo, do każdego można się o coś przyczepić- każdy ma inny gust i czego innego oczekuje. Ja jak na razie to o zespół jakoś jestem spokojna, gorsza sprawa z kamerzystą i fotografem :-|

Diablica0211 - |9 Cze 2012|, o 22:30

Cobra nie stresuj mnie :( Straszne zawirowanie miałam z zespołem. Select grał u mojego znajomego w sierpniu i mówił że było wszystko w porządku i tak jak wcześniej ustalili. Co będzie to będzie. Jestem dobrej myśli i mam nadzieje że nie będę żałować. A jeśli na weselu będzie inaczej niż się umówimy przed, to nie będę tego lekceważyć. Pójdę do zespołu i sobie to wyjaśnimy. Na dzień dzisiejszy wierzę że takich sytuacji nie będzie, i nie będę musiała strofować zespołu. Będę po prostu cieszyć się tym swoim magicznym dniem :) Czego sobie jak i innym przyszłym Pannom Młodym szczerze życzę :)
FlightlessBird - |10 Cze 2012|, o 12:02

Hej wszystkim. Ja też 2013- sierpień mianowicie, jak Emma:) i też jakoś nie jestem w wielkim wirze przygotowań. Mamy salę i zespół. Kamerzysta - kwestia sporna.. (być albo nie być.. a jak być to jaki), fotograf na razie też nie wybrany. :P mam nadzieję, że niedługo zamkniemy kwestię tychże. :) Będzie grał u nas Revers, a widziałam, że u kilku tu osób także, więc czekam niecierpliwie na relacje jak wyszło. Z kolei nikt tu chyba nie ma "Za Borkiem":>
Pozdrawiam wszystkich :)

Emma - |10 Cze 2012|, o 14:13

FlightlessBird napisał/a:
Z kolei nikt tu chyba nie ma "Za Borkiem":>

A my właśnie mamy "Za Borkiem" ;-)

FlightlessBird - |10 Cze 2012|, o 14:41

Ooo! super:) a po, czy przed 17tym sierpnia? jeśli można wiedzieć:)
Emma - |10 Cze 2012|, o 15:12

dziesiątego także przed :->
Cobra - |10 Cze 2012|, o 21:24

Diablica0211, nie chcę Cię stresować tylko mówię co wiem i co słyszałam od innych. Ale z osobistych doświadczeń mówię, że zespół bardzo się zmienił i wcale nie na lepsze. Ale tak czy inaczej życzę żeby zagrali tak żebyście byli zadowoleni, i że nie będzie żadnych problemów. Wszystkiego dobrego ;-)
goszka23 - |17 Lip 2012|, o 09:04

Ja również dopisuję sie do Młodych Par 2013, my swój dzien mamy 24 sierpnia. Jak narazie mamy tylko sale, ale szukamy zespołu i mam nadzieje, ze nie dlugo wybierzemy, choc sporo zespołow ma zajety akurat ten termin..
b* - |25 Lip 2012|, o 16:16

hey. wlasnie rozpoczelismy przygotowania do naszego slubu i wesela w 2013, choc termin jeszcze nie jest znany (na pewno lipiec albo sierpien) chcialabym sie dowiedziec, jakie opinie kraza o domach weselnych, Mansarda, Hotel Duet lub Za Borkiem...?? Mamy ogromny dylemat, bo jednak Mansarda się ceni i zastanawiamy sie czy warto przeplacac jezeli Duet lub Borek oferuja podobnie i na miejscu jest hotel... ;D
Szmaragdowa noc - |30 Lip 2012|, o 20:55

My zaplanowaliśmy ślub również na 24 sierpnia 2013. Sala, zespół, kamerzysta + fotograf oraz termin w kościele już zaklepany:) Na początku też chcieliśmy zespół Select, ale niestety mieli już termin zajęty, ale udało nam się znaleźć bardzo fajny 4-osobowy zespół i to za połowę ceny. Zostało jeszcze kilka drobniejszych rzeczy do załatwienia, ale najważniejsze już jest;)
goszka23 - |30 Lip 2012|, o 21:42

o widzę ze dużo juz macie, i w sumie najważniejsze :) a moge wiedziec jaki zespół macie?my juz tez musimy ostatecznie podjac decyzje w koncu.. i tak w kosciele tez termin macie, my myslelismy ze to za wczesnie, ale widze ze tez musimy sie pospieszyc ;)
minq - |31 Lip 2012|, o 09:38

To zależy od kościoła. My z narzeczonym wybraliśmy się do kancelarii dokładnie rok przed planowaną datą ślubu. Okazało się, że prawdopodobnie będziemy jedyną parą, która tego dnia przyjmie Sakrament Małżeństwa w mojej parafii, ze względu na coroczne uroczystości parafialne (o których zapomniałam, bo są uzależnione od świąt ruchomych).
Cobra - |31 Lip 2012|, o 14:10

my jak ustalalismy termin slubu na gorce to byl listopad 2010 a chcielismy na wrzesien 2011 i nasz termin byl bardzo zajety, bo tego dnia z naszym byly 4 sluby. my mielismy o 19.00 i jak na takie upalne lato bylo idealnie.
goszka23 - |31 Lip 2012|, o 16:59

To nie długo i my się wybierzemy do koscioła by zaklepac termin, by była godzina ktora nam pasuje. A trzeba mieć jakies dokumenty ze sobą jak się idzie rozmawiać o terminie z ksiedzem?
Szmaragdowa noc - |31 Lip 2012|, o 17:19

Dokumenty żadne nie są wymagane, jedyne co trzeba podać, to parafię, z której się pochodzi.

[ Dodano: |31 Lip 2012|, o 17:24 ]
Na weselu będzie grał zespół Nexus z Hrubieszowa. Jak w kwietniu kontaktowałam się z zespołami, to już większość miała termin zajęty. Salę też w kwietniu zaklepaliśmy, bo to jednak chodliwy termin. W kancelarii byliśmy na początku lipca i już jedna para była zapisana na godzinę 16, więc radzę nie zwlekać do ostatniej chwili z takimi rzeczami. Niby wydaje się, że jest sporo czasu, ale o tych najważniejszych trzeba pomyśleć rok wcześniej, bo później niestety trzeba brać, co zostało.

goszka23 - |31 Lip 2012|, o 17:41

A to dzięki za informacje, to w tym tygodniu postaramy się wybrac i zaklepac termin w kosciele. Własnie jeszcze ponad rok, ale terminy wakacyjne są rozchwytywane, więc teraz przyspieszymy, by najwazniejsze rzeczy miec z głowy ;) Zaczniemy szukać kamerzysty, ale nie bardzo wiemy jeszcze kogo..
asiula1509 - |6 Sie 2012|, o 22:06

:)
KontoUsuniete - |13 Sie 2012|, o 13:36

Witajcie my mamy 07.09.2013 i wybralismy Wrota Polesia i zespoł Aversis z Chełma. Co Wy na to?;) My jestesmy póki co zadowoleni:)
Cobra - |13 Sie 2012|, o 17:51

Jesteście pewni że Aversis a nie Avensis??? Bo jakoś ta nazwa mi dziwnie brzmi...
KontoUsuniete - |13 Sie 2012|, o 18:58

Zespół Aveiro, przepraszam za literówkę .
ladybird - |15 Sie 2012|, o 17:22

Ja polecam Grupę SELECT z Chełma, chłopaki i oczywiście wokalista "robią robotę" :) Bez problemu potrafią zachęcić gości weselnych na parkiet.
Co do ceny dla nas odpowiednia ale to nie urodził się taki co by mu dogodził więc dla jednych będzie ok a dla innych drogo!

P.S
Poproście o zagranie kilku kawałków Dżemu jeden z wokalistów (przepraszam nie pamiętam jego imienia:)) ma głos wg. mnie łudząco podobny do śp R.Riedla

KontoUsuniete - |15 Sie 2012|, o 21:16

Ta grupa miala juz chyba zajety nasz termin.Ale pan z zespolu aveiro jest bardzo fajny i demonstrowane utwory były pięknie zaśpiewane.
b* - |18 Sie 2012|, o 21:21

A czy ktoras z panienek zna/bawila sie/poleca/nie poleca zespol CONTRAST z Hrubieszowa??
kasiulka707 - |28 Sie 2012|, o 00:23

Młode Pary 2013 jeżeli nie macie jeszcze zespołu na wesele to szczerze polecam zespół ARTO z Hrubieszowa. W ostatnią sobotę grali u nas na weselu i bawiliśmy się wspaniale :)
monique - |5 Wrz 2012|, o 22:04
Temat postu: Szukam zespołu na 17.08.2013 Chełm
Czy są jakieś szanse na fajny zespół na 17.08.2013? Mam wrażenie, że obdzwoniłam już wszystkie zespoły i zawsze ta sama odpowiedź - zajęte :(
goszka23 - |6 Wrz 2012|, o 09:12

monique mysle ze warto jeszcze podzwonic, ja miałam to samo, tylko jak w lipcu dzwonilam (a wesele w sierpniu za rok), niestety wszystkie zespoly co chcielismy byly zajete.. ale znalezlismy w koncu i mam nadzieje, ze nie bedziemy załować wyboru. :)
minq - |6 Wrz 2012|, o 09:37

monique, na chełmskim rynku jest mnóstwo zespołów. Na pewno znajdziesz odpowiedni dla Was. Ostatnio słyszałam pozytywne opinie o zespole Meffis http://www.meffis.nazwa.pl/index.php Powodzenia w poszukiwaniach :)
kiniakooo - |6 Wrz 2012|, o 20:24

z tego co widzę zespół OTCHŁAŃ ma wolny termin...
http://www.zespolotchlan.pl/
ja ze swojej strony bardzo serdecznie polecam :) u mnie na weselu wszyscy bawili się znakomicie :D

KontoUsuniete - |10 Wrz 2012|, o 15:11

To fajny zespól ale jak ja się z nimi kontaktowałam to powiedzieli,że nie grają disco polo! Ja osobiście uważam ,że odrobina tej muzyki musi być na weselu bo są różni goście i każdy ma swój gust. Byłam na weselu, gdzie grał ten zespół i świetnie się bawiłam ale faktycznie nie grali prawie disco polo. A ja osobiście lubie jakieś znane kawałki z tego rodzaju jak są na weselu.Ale tak to polecam są świetni fajnie bawią i dużo nie kosztują.
zespol.Otchłań - |18 Wrz 2012|, o 00:05

ewelinaIkamil , jeżeli powiedziałem że nie gramy Disco Polo , to nie znaczy że nie potrafimy :-) uważamy co prawda że są lepsze utwory niż Disco Polo ale zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta :-) u nas jest zasada "Nasz klient nasz Pan" , i jak słusznie zauważyłaś "...odrobina tej muzyki musi być na weselu bo są różni goście i każdy ma swój gust..."
ale i jak słusznie zauważyłaś :-) cytuję:
"....Byłam na weselu, gdzie grał ten zespół i świetnie się bawiłam ale faktycznie nie grali prawie disco polo...".
Wesele to zagadka jeżeli chodzi o rodzaj muzyki, :-) Czy Disco Polo będzie potrzebne na Waszym weselu? tego z góry nie przewidzimy, jak będzie trzeba , będziemy grać :-)

Także, zadzwoń a będziecie zadowoleni :-)

KontoUsuniete - |18 Wrz 2012|, o 17:21

Ma Pan rację i dlatego jak napisałam powyżej świetnie się bawiłam przy Waszej muzyce i mogę z czystym sumieniem polecić Wasz zespół. Bardzo podobało mi się jak bawiliście Państwo gości przy stołach.
Renee - |19 Wrz 2012|, o 21:39

Witajcie, my mamy 21.09.2013, narazie salę niby mamy ale nie jesteśmy pewni za to, co do zespołu byłam razem z moim narzeczonym zgodna i chcieliśmy zespół Modem, ale właśnie nam ktoś sprzątnął termin i już nie wiemy kogo chcieć.. :)
Cobra - |20 Wrz 2012|, o 10:44

Renee, może Zygzak??
axx - |6 Paź 2012|, o 11:11

Witam, chciałabym zapytać czy ktoś był na weselu z zespołami Jokrer z Rejowca i Stars z Chełma? albo czy w ogóle ktoś coś o nich słyszał
Cobra - |7 Paź 2012|, o 19:11

Ja osobiście Jokera nie polecam, jak dla mnie mają beznadziejną wokalistkę, która chyba się nie słyszy bo strasznie fałszuje. O zespole Stars nic nie słyszałam...
meghi - |8 Paź 2012|, o 14:41

Ale chodzi o zespół Stars, czy o Grupę Stars? Zespołu nie słyszałam ale Grupę - tak. Grają muzykę do tańca, i nowości i starsze kawałki, ludzie się przy nich bardzo fajnie bawili. No i wokalistka ładnie śpiewa :)
axx - |9 Paź 2012|, o 08:12

o grupę Stars. Musimy się szybko zdecydować na jakiś zespół a nie mamy pojęcia na który.. te najfajniesze nie mają wolnego terminu
b* - |10 Paź 2012|, o 22:20

DJ Maksymiuk, czy ktoś słyszał jakieś nowości na temat tego pana??
hanto - |13 Paź 2012|, o 20:47
Temat postu: Joker z Rejowca
Witamy, na naszym weselu w czerwcu 2012 grał zespół Joker z Rejowca i szczerze polecamy!!! Wesele było udane i goście tak samo jak my byli bardzo zadowoleni z zespołu. Kontakt z zespołem przed weselem super, ze wszystkim mogliśmy się z nimi dogadać. Prowadzenie zabawy pierwsza klasa. A co do wokalistki to jeśli ktoś twierdzi, że fałszuje to pewnie jej nie słyszał. "Niech żyje bal" w jej wykonaniu do dzisiaj pamiętam, naprawdę rewelacja. Po za tym co dla nas było ważne całe wesele grali na żywo! Tak więc nie zawiedliśmy się i dziękujemy całemu zespołowi za udaną zabawę :)
Tasak - |16 Paź 2012|, o 19:22

Po przesłuchaniu demo,zespołu Joker ze strony www.,uważam,że wokalistka,nie ma słuchu muzycznego,głosu o pięknej barwie również,zgadzam się z Cobrą.Na utwór "Niech żyje bal"radziłbym się nie porywać,nie ta skala głosu. ;-)
Cobra - |16 Paź 2012|, o 21:24

Jak miło Tasak, że w końcu się ze mną zgadzasz :) Jokera słyszałam nie tylko ze strony www ale i nie raz na żywo i chociażby ze względu na wokalistkę nie polecam tego zespołu...
zespół_rewers - |16 Paź 2012|, o 23:34

Hej „Tasak” i „Cobra”, jeżeli widzieliśmy tą samą stronę http://www.grupajoker.pl/, to jedziecie trochę po bandzie (na żywo ich nie słyszałem, więc mówię o tym co na stronie). Fajerwerków w żeńskim wokalu oczywiście nie słychać, ale jak na wesela i temu podobne imprezy to całkiem poprawnie, co absolutnie zaprzecza teorii braku słuchu. Barwa głosu też raczej nie drażni, co w zupełności wystarczy żeby się podobać, a już na pewno po kilku głębszych.
Cobra - |17 Paź 2012|, o 15:43

Ja jestem z osób, ktore na weselach nie piją i osobiście nie chciałabym słuchać takiego pseudośpiewania, a poza tym po kilku głębszych słuchu nie tracę, chciaż kto wie... Może ona po kilku głębszych traci... I widać efekt...
zespół_rewers - |17 Paź 2012|, o 22:23

W zasadzie bardziej odpisywałem na post "Tasaka" niż Twój "Cobra", ale nie wykluczone że możesz mieć rację w końcówce swojej wypowiedzi. Jednak to co na stronie nie jest pseudo śpiewaniem i jest tak jak już napisałem - całkiem poprawnie, choć bez fajerwerków (przypominam że na żywo nie słyszałem). Tak jak poniżej widać nie gram już na imprezach, ale zdarzało mi się (w domach weselnych gdzie można organizować 2 imprezy jednocześnie) słuchać wokalistek co najmniej 2 X gorszych.
sylwia84 - |24 Paź 2012|, o 08:15

hej, dołączam do osób, które mają ślub w 2013 roku :-) Czy znacie może jakiegoś dobrego DJ?
Agataa - |19 Lis 2012|, o 18:34

hej:) ja tez się dołączam do osób, które mają ślub w 2013 roku:D nasze wesele jest dokładnie 27 kwietnia...wiec już nie długo;) zespół który wybraliśmy to bingo:) natomiast co do kamerzysty i fotografa to jeszcze nic nie mamy... chcielibyśmy żeby była to jedna ekipa z jednej firmy ..wiec jeśli macie kogoś do polecenia to z góry dziękuje:D

[ Dodano: |19 Lis 2012|, o 18:37 ]
a co do zespołu polecam zespól liffe z Hrubieszowa:D jest naprawdę świetny:) niestety miał zajęty termin :-| ale bingo tez jest ok..z tego co słyszałam :-o

_monia - |18 Sty 2013|, o 17:21

Witam, poszukuję par, które 10.08.2013r. będa brały ślub w parafii Św. Rodziny w Chełmie. Chciałabym się porozumieć w kwestii dekoracji kościoła. Proszę o kontakt na PW. Pozdrawiam