Forum wesele.chelm.pl
Forum dyskusyjne Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubnego

Suknia ślubna/garnitur... - Wasze suknie ślubne

zoselin - |17 Maj 2010|, o 17:22
Temat postu: Wasze suknie ślubne
Dziewczyny, zastanawiam się dlaczego nie ma jeszcze wątku o Waszych sukniach ślubnych. Czy to tych,które nałożycie w TYM DNIU czy też, nad którymi się zastanawiacie.
Może zechcecie pokazać je?
Ja na razie się wstrzymam z pokazywaniem może,żeby nie bulwersować Was, bo poważnie zastanawiam się nad sukienką do łydki, a nie długą lub po prostu krótszą ;-) ;-) A pewnie sporo się znajdzie dziewczyn, dla których takie sukienki są nieślubne.
To jak? Odważy się któraś?

11062011anepiot - |17 Maj 2010|, o 17:41

:D ja bym sie odwazyla bo lubie taka dlugosc sukienek do łydki :D i ogladajac w necie suknie slubne jest tez sporo takich:D
zreszta z roku na rok to mozna zauwazyc iz suknie slubne sa skromniejsze tzn bardziej delikatne...a zarazem piekne... slyszlam ze teraz dodatki graja duza role np welon czy tez bizuteria nom i buty ktore a przy sukni do lydek bedzie trzbe w calosci pokazac:D ja osobiscie jeszcze nie mam pomyslu na suknie ...

zoselin - |17 Maj 2010|, o 17:44

Miło,że nie zostałam 'zbesztana' od razu ;) Mi się strasznie podobają tego typu suknie, a jak N i znajomi zaczęli,że ze względu na moją filigranową figurę, jak i dziewczęcą urodę pasowałaby do mnie taka suknia to ostatnio zaczęłam się rozglądać < na necie na razie> za taką właśnie. Nie chcę też welonu, a myślę,że do takiej sukienki będzie pasowała raczej woalka lub jakiś stroik. No i buty. Myślę o... kolorze, w jakim zdecyduję się ba bukiet ;)
liteona - |17 Maj 2010|, o 20:06

Moja przyjaciółka też od razu zakomunikowała, że chce krótką sukienkę :mrgreen: Więc nie jesteś sama w swoich rozmyślaniach :-)
zoselin - |17 Maj 2010|, o 20:07

Poważnie? :D Ale się zdecydowała?
To podziwiam za odwagę, bo ja na razie jestem na etapie przekonywania samej siebie,że ciotki mi nie padną ze zdziwienia jak mnie zobaczą nie w długiej ;)

liteona - |17 Maj 2010|, o 20:11

Nawet nie rozważała długiej ;-) Ślub bierze dopiero w przyszłym roku. A ciotkami się nie przejmuj. Najwyżej zszokujesz wszystkich :mrgreen:
zoselin - |17 Maj 2010|, o 20:25

Tak w ogóle myślę o czymś takim
liteona - |17 Maj 2010|, o 20:34

Ja mam dwa 'modele/fasony' na oku
1. http://img155.imageshack.us/i/ssssssk.png/]

2.http://img571.imageshack.us/i/suuukienka.png/]

zoselin - |17 Maj 2010|, o 20:38

w sumie trudny wybór masz, bo są różne. I pomimo,że pierwsza nie w moim stylu to mi się podoba. Fajny ma dół, a druga zyskuje prostotą.
Ja jeszcze myślę o takiej:

liteona - |17 Maj 2010|, o 20:45

Wiem i chyba będę rzucać monetą :mrgreen:
Twoje też bardzo ładne i z czystym sumieniem możesz się na jedną z nich zdecydować :-)

zoselin - |17 Maj 2010|, o 20:46

Jeśli jesteś wysoka i szczupła to grzech nie podkreślić tego w sukience pierwszej :mrgreen:
p.s mogę się zdecydować na jedną z nich,ale którą?

liteona - |17 Maj 2010|, o 20:49

Mi bardziej podoba się Twoja pierwsza :) jest delikatna i elegancka :)
zoselin - |17 Maj 2010|, o 21:11

dzięki za opinię, liteona
katarz88 - |19 Maj 2010|, o 13:02

mi sie ostatnio podobaja takie - ale nie mam jeszcze 100 % zdecydowania . wstawiam zdj na szybko - ale na swoim komputerze mam wiecej zapisanych to dodam kiedyś ;p

moje szalone pomysły ;
- odkryty przód ;) chociaż wesele będzie w październiku i nie wiem czy nie za zimno dlatego zawsze przód może byc na suwaku ehhe

a jakie wy macie pomysły ??

11062011anepiot - |19 Maj 2010|, o 13:13

ŁADNE SA. ale ja jakos gustuje troche w mniej urozmaiconych i ozdobnych :-P ale wyjdzie przed samym slubem wszystko:P:P:P
zoselin - |19 Maj 2010|, o 13:57

katarz,
jeśli masz ładne, zgrabne nogi to czemu nie :)
Mi się podoba chociażby dlatego,że łamie wszelkie konwenanse,że sukienka ślubna musi być długa. Dlatego poważnie myślę o długości za kolano lub do łydki :)
Z pokazanych przez Ciebie podoba mi się 1, 2 lub 3. Najbardziej chyba 3, bo ma świetny dół. Za to ostatnia kompletnie mi się nie podoba ;)

liteona - |19 Maj 2010|, o 14:12

Mi też najbardziej podoba się nr 3 ;-)
zoselin - |19 Maj 2010|, o 14:17

wreszcie zaczyna się coś dziać na tym forum ;)
katarz88 - |19 Maj 2010|, o 14:24

2 i 3 to ta sama suknia ;p hehe ;d;D

"3" to oryginał Marinees De Paris (Cymbeline) 2009 model Honorine a "2" to uszyta suknia na Pannie młodej . na allegro jak popatrzycie to ta sama suknia w róznych cenach do kupienia . ja znalazłam za 1,000 zł <szok > dlatego sie zastanawiam czy to sie opłaca szyć ... przemyśle wszystko i wyjdzie samo
a ja widziałam nawet ze przód na suwak doszywany .. także zawsze jakieś wyjście do kościoła dosunę potem nie ;p
co do moich nóg to mogą byc do krótkiej sukienki ;)

zoselin - |19 Maj 2010|, o 14:28

jakby się tak lepiej przyjrzeć to w sumie są podobne, ale chyba nie powiedziałabym,że identyczne. Jakieś inne trochę się wydają :mrgreen:
katarz88 - |19 Maj 2010|, o 14:58

kolejne zdj sukienek 2 w 1 cos z rozwiązaniem na poprawiny

i inne ;)

[ Dodano: 2010-05-19, 15:59 ]
zoselin napisał/a:
jakby się tak lepiej przyjrzeć to w sumie są podobne, ale chyba nie powiedziałabym,że identyczne. Jakieś inne trochę się wydają :mrgreen:

no jasne modelki mają ze 175 cm wzrostu i już inaczej wygląda ...

zoselin - |19 Maj 2010|, o 15:00

katarz88,
2 sukienka ta długa jest świetna. I jeszcze z tą wstążką :)
Podoba mi się.

[ Dodano: 2010-05-19, 16:02 ]
I mimo,że to te same sukienki to na 3 zdjęciu nie wygląda tak ładnie jak na 2 IMHO :D

liteona - |19 Maj 2010|, o 20:40

Myślę jeszcze o takiej :
http://img39.imageshack.us/i/beztytuuwje.png/]

A tak poza tym mam mnóstwo innych na komputerze i pewnie sukcesywnie będę wklejać ;-)

joanna_d_85 - |19 Maj 2010|, o 20:59

http://www.faragebride.com/en/collection/series1/img02.jpg#img02.jpg

a ja o takiej ;-)

luna - |19 Maj 2010|, o 21:47

A ja będę miała taką
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3149&backUrl=%2fviewBride.aspx%3fId%3d7972%26backUrl%3d%252fdress.aspx%253fkeywordText%253dcoco%2526line%253dm%2526keywordType%253dany%2526page%253d0%2526pageSize%253d15%2526style%253dA3149

joanna_d_85 - |19 Maj 2010|, o 21:54

bardzo ładna :-D
luna - |19 Maj 2010|, o 22:07

Dziękuję,to właściwie pierwsza jaką przymierzyłam i od razu się w niej zakochałam,mierzyłam też inne ale to już nie było to.Mam nadzieje że uszyją mi taką samą,bo ta oryginalna choć piekna była jak dla mnie za droga :/
zoselin - |19 Maj 2010|, o 22:18

luna,
rzeczywiście ładna :)

kasiiuleczek - |21 Maj 2010|, o 09:42

Mi podoba się taka suknia
liteona - |21 Maj 2010|, o 10:07

A może taka?? :

http://img59.imageshack.us/i/beztytuu77.png/]

11062011anepiot - |21 Maj 2010|, o 10:24

ta jest super delikatna grecki styl:P
liteona - |21 Maj 2010|, o 10:33

Zaciekawił mnie ten 'grecki styl' poszukałam w necie i juz mam kolejne wzory na oku ;)
kasiiuleczek - |21 Maj 2010|, o 10:50

fajny jest tez styl Empire :) tyle tych fasonów sukienek ślubnych, można zawrotu głowy dostać :-P
liteona - |21 Maj 2010|, o 19:40

Coś więcej z 'greckiego stylu'

http://img132.imageshack.us/i/sukniagrecka2rkaw.png/]

http://img16.imageshack.us/i/sukniagrecka.png/]

http://img708.imageshack.us/i/sukniegrecka3ramiczka.png/]

zoselin - |21 Maj 2010|, o 20:01

Lubię takie lejące sukienki.
11062011anepiot - |21 Maj 2010|, o 20:15

sliczne sa :D
raimunda69 - |21 Maj 2010|, o 20:38

witam
grecki styl...ale tylko dla wysokiej i szczupłej:)
mierzylam taka suknie ,sa sliczne ale ja jestem malutka i nic nie wyszlo....
jak juz swoja odbiore z salonu ALWA to wstawie fotke:)

zoselin - |21 Maj 2010|, o 20:43

raimunda,
właśnie ja też jestem niższa < szczupła też>i wydaje mi się,że takie sukienki najlepiej leżą właśnie na szczupłych,alei wysokich dziewczynach.

tootsie - |21 Maj 2010|, o 20:52

Sukienki empire, greczynki, z obniżonym stanem i rybki są przeznaczone dla wyższych kobiet. Mierzyłam wszystkie mozliwe fasony i różnica w wyglądzie jest ogromna. W sukniach z obniżonym stanem i rybkach wyglądałam jakby moje nogi miały 50 cm :mrgreen:
liteona - |21 Maj 2010|, o 20:54

Ja jeszcze nie mierzyłam, ale chyba czas się wybrać :mrgreen:
Pytam narzeczonego 'jestem szczupła i wysoka?' a on 'szczupła jesteś średnio i wysoka też średnio' :roll: nie ma to jak konkret ;-)

zoselin - |21 Maj 2010|, o 20:56

liteona,
skądś to znam ;)
Pytam: w której sukience ładniej wyglądam? tej czy tamtej?
W tej i tamtej-odpowiada on ;)

p.s Też już niedługo chyba wybiorę się,żeby chociaż zorientować w czym mi dobrze :)

joanna_d_85 - |21 Maj 2010|, o 20:58

Sukienka rybka nie pasuje dla figury typu jabłko i szersze biodra. Wiem po sobie ;-)
liteona - |21 Maj 2010|, o 21:02

zoselin,
I wtedy będzie wiadomo czego w necie szukać i nad czym myśleć :-)

zoselin - |22 Maj 2010|, o 07:57

otóż to liteona, bo co z tego,ze mam upatrzone sukienki jak przyjdzie do mierzenia i okaże się,że połowa z nich odpada ;)
syla - |23 Maj 2010|, o 20:12

Mi podobają się w greckim stylu i chyba bede sie za takimi rozgladac,ale jeszcze troche czasu mam i czekam na kolekcje 2011 bo juz powinna w listopadzie pojawic sie w salonach.

[ Dodano: 2010-05-23, 21:21 ]
mój typ

[ Dodano: 2010-05-23, 21:23 ]
lepsze zdjęcie (sory ale dopiero ucze sie wklejac zdjecia)

[ Dodano: 2010-05-23, 21:25 ]
myślę też o dodaniu jakiegos koloru do sukienki i wtedy bym buty miala tez w tym kolorze,ale to bedzie zalezalo od sukienki. A w jakim kolorze bedziecie wybierac sukienke?

zoselin - |23 Maj 2010|, o 22:03

syla,
śliczna jest!
w ogóle uwielbiam pliski :D i sama miałam na początku upatrzoną sukienkę właśnie z dołem plisowanym,dopóki nie przyszła myśl na krótszą kiecką.
Twoja jest cudowna!

syla - |23 Maj 2010|, o 22:09

dzieki :-o Twoja też bardzo ładna i orginalna. Coraz bardziej podobaja mi sie sukienki ktore maja jak najmniej ozdob i do tego jakas super bizuteria.
zoselin - |23 Maj 2010|, o 22:11

Podzielam Twoje zdanie. W skromnej uważam zawsze pięknie niż w przesadzonej.
liteona - |24 Maj 2010|, o 21:16

A mi bardzo podoba się bransoletka. Właśnie taką chcę jako dodatek do sukienki :)

[ Dodano: 2010-06-30, 13:27 ]
I już mam tę wymarzoną suknię :mrgreen: mierzyłam dzisiaj :)
Będzie taka, plus ramiączka takie i welon...

http://img20.imageshack.us/i/sukniagrecka.png/]

http://img138.imageshack.us/i/sukienkaty2.png/]

http://img697.imageshack.us/i/welon4.png/]

i jak się podoba? :)

syla - |12 Lip 2010|, o 09:09

dla mnie super,a gdzie kupujesz sukienke,czy szyjesz?
kasiiuleczek - |16 Lip 2010|, o 08:55

A ja już mam swoją wymarzoną sukienkę jest już zapłacona i czeka na mnie w magazynie do kwietnia :-) Fajne jest to , że panie bez dodatkowych opłat zrobią mi poprawki i gratis dorzucą halkę i welon . :mrgreen:
syla - |16 Lip 2010|, o 09:16

a gdzie zamowilas sukienke i dodaj zdjecie sukienki:) a kiedy masz slub?
kasiiuleczek - |16 Lip 2010|, o 14:16

Sukienkę kupiłam w salonie ślubnym Pani Małgosi Król. Zakup może trochę za wczesny, ale kiedy weszłam z moją przyszłą szwagierką i ją zmierzyłam to wiedziałam, że jest dla mnie idealna :P:P . Ślub mam w maju 2011 więc troszkę sobie ta sukienka poleży :P Jeśli chodzi o zdjęcie to nie mam żadnego :(
cheysula - |17 Lip 2010|, o 15:47

ja tylko mogę potwierdzić słowa Kasi, wyglądała w niej zjawiskowo...
i cytując słowa pewnej piosenki... "ta, albo żadna..." :)

zoselin - |21 Lip 2010|, o 11:01

o kurde dziewuchy Wy już sukienki w szafie? Ja dopiero zamierzam się wybrać do p. Wajrak z moimi propozycjami, bo liczę,że mi coś doradzi :)
kasiiuleczek - |21 Lip 2010|, o 19:34

Zoselin życzę więc Tobie , aby pani Wajrak z tych twoich propozycji wyczarowała piękną sukienkę :-D ps zdaj relacje jak było
zoselin - |21 Lip 2010|, o 22:27

dzięki kasiiuleczek
do Pani Wajrak zamierzam się wybrać w przyszłym tygodniu.Nie wiem czy przyjmie mnie od razu czy umówi na spotkanie. No i mam nadzieję,że nie krzyknie mi ceny,która powali mnie kompletnie z nóg. Zobaczymy. Zdam relację na pewno dziewczyny :)

waja - |24 Lip 2010|, o 16:47

suknię ślubną - szyć u Pani Wajrak,
moja suknia była wymarzona

tootsie - |24 Lip 2010|, o 17:23

Moja suknia już wkrótce będzie do odbioru :-D Suknię szyje mi krawcowa z Zamościa z zakładu Tissu- p. Terlecka. Suknia wyszła rewelacyjnie, tak jak na zdjęciach! Jest bardzo starannie uszyta i idealnie dopasowana do mojej figury. Koszt sukni, wbudowanych miseczek, ozdób i halki to ok. 700-800 zł! Przy takiej cenie nie opłaca się wypożyczać sukni, nie wspominając już o przepłacaniu w Chełmie :mrgreen: W Chełmie suknia została wyceniona ok. 1200-1700 zł ( w zależności od zakładu, cena z reguł dotyczyła sukni bez halek, itp.), w Lublinie ok. 1800 i wzwyż 8-)

Suknia szyta była głównie na wzór: model Estival z kolekcji San Patrick 2010.
W połowie sierpnia wrzucę foto ;-)

zoselin - |24 Lip 2010|, o 22:15

hmmm jak tak chwalicie to może i ja się przejadę do tego Zamościa? W sumie to niedaleko. A też sporo dobrego słyszałam o tej krawcowej.
Dziewczyny, a czy p. Wajrak na tym spotkaniu takim pierwszym to poda chociaż przybliżony koszt sukienki? I w ogóle jak ono wygląda?

luna - |25 Lip 2010|, o 12:02

Jeśli pokażesz jej np. zdjęcie swojej wymarzonej sukienki,to powie Ci z jakich materiałów należałoby ją uszyć.Później przyniesie Ci kilka materiałów,żebyś mogła wybrać ten który najbardziej Ci odpowiada,kolorystycznie czy fakturą,tak samo jest z koronkami i kamykami jeśli takie w sukience są.Powinna podać Ci wtedy przedział cenowy w jakim powinna się zmieścić,w moim wypadku było to od 2350 do 2600,możesz zaznaczyć że chcesz aby zmieściła się w tej niższej cenie,wówczas ponieważ suknia ślubna składa się z kliku warstw materiału,te warstwy które są pod spodem,których nie widać ,zrobi Ci z trochę tańszych materiałow.U mnie było tak że pod spód zamiast dać satynę jakąś francuską za 30zł za metr,dała polską która kosztuje 9 zł za metr,to samo było z kamieniami,pomieszała mi svarowskiego z polskim odpowiednikiem.Także wszystko jest do dogadania,ogólnie to bardzo kontaktowa kobieta,a suknie szyje przepiękne.Jak odbierałam swoją sukienkę ,to powiedziała że w listopadzie wchodzi jej nowa kolekcja sukien i będą one zupełnie inne od dotychczasowych.Współpraca z nią jak dla mnie przebiegała fantastycznie,a moja sukienka wyszła naprawdę pięknie.
zoselin - |25 Lip 2010|, o 16:10

luna kochana jesteś, dziękuję :*
Będę wiedziała czego się spodziewać.
No i ciekawa jestem jaką cenę mi powie :) A zdjęcie już pokazywałam jej i była zachwycona sukienką. Zobaczymy.

liteona - |26 Lip 2010|, o 14:02

Hmm, to może i ja wybiorę się do Zamościa i popatrze ile tam moja sukienka wyniesie.
luna - |26 Lip 2010|, o 14:17

zoselin cieszę się że mogę służyć radą ;) Ja od trzech tygodni mam wszystko za sobą.
zoselin - |26 Lip 2010|, o 16:32

luna,
to będę Cię męczyć co i jak.
mam rozumieć,że świeżo upieczona mężatka? :)

waja - |26 Lip 2010|, o 18:02
Temat postu: suknia z pracowni Pani Wajrak;)
;) moja suukniaaaaaa szyta była w pracowni Pani Wajrak, wyszła pięknie;D
luna - |26 Lip 2010|, o 18:03

Tak świeżo upieczona :) ,od 3lipca.Jakbyś miała jakieś pytania to pisz,jak tylko bedę mogła na pewno odpisze.
tootsie - |26 Lip 2010|, o 18:43

zoselin napisał/a:
hmmm jak tak chwalicie to może i ja się przejadę do tego Zamościa? W sumie to niedaleko. A też sporo dobrego słyszałam o tej krawcowej.
Dziewczyny, a czy p. Wajrak na tym spotkaniu takim pierwszym to poda chociaż przybliżony koszt sukienki? I w ogóle jak ono wygląda?

Do Zamościa nie jest daleko, więc warto pojechać i zapytać się o cenę. Zakład jest 15 min. piechotą od dworca z busami, samochodem droga jest prosta jak drut. Na miejscu jest mały komis z sukniami, więc można zobaczyć na żywo ich wykonanie.

Ja nie lubię przepłacać 8-) Tym bardziej mając świadomość ile musiałabym przepłacić szyjąc suknię w Chełmie lub w Lublinie :mrgreen:
Nie wierzę, że ta sama suknia uszyta za 1500 zł w Chełmie byłaby ładniejsza ;-) Uszyta jest bardzo starannie więc jestem zadowolona w 100 %. Krawcowa jest sympatyczna i widać, że dobrze się zna na swoim fachu. Ja pojechałam ze zdjęciem sukni i kilkoma pomysłami w głowie i efekt końcowy jest dokładnie taki, jaki sobie wyobrażałam. Wyszła pięknie!
No i cena , szok :mrgreen:

Suknia z załącznika stanowiła bazę dla mojego projektu, w całości skopiowana jest od pasa w dół.

zoselin - |26 Lip 2010|, o 19:21

luna napisał/a:
Tak świeżo upieczona :) ,od 3lipca.Jakbyś miała jakieś pytania to pisz,jak tylko bedę mogła na pewno odpisze.

to wielkie gratulacje luna!!! aż zazdroszczę!
i jak samopoczucie? Fajnie zmienić status z narzeczonej na żonę?
Jeśli masz ochotę na pogaduchy to ja chętnie. I przy okazji wypytam o parę rzeczy :)
Jeśli nie masz nic przeciwko to może jakiś numer gg na priv?
Pozdrowionka

[ Dodano: 2010-07-26, 20:23 ]
tootsie,

a nie wiesz może od której w sobotę jest czynny zakład? To bym się przejechała samochodem z Narzeczonym. Normalnie jest czynny od 10 do 14?
Mam spotkanie z panią Wajrak 9 sierpnia, więc po wizycie z nią mogłabym się przejechać do tego Zamościa. Wtedy się odezwę po wskazówki jak dojechać, jeśli można :)
p.s Ładna sukienka. Nie taka oklepana jak wszystkie.

tootsie - |26 Lip 2010|, o 22:41

zoselin napisał/a:

a nie wiesz może od której w sobotę jest czynny zakład? To bym się przejechała samochodem z Narzeczonym. Normalnie jest czynny od 10 do 14?
Mam spotkanie z panią Wajrak 9 sierpnia, więc po wizycie z nią mogłabym się przejechać do tego Zamościa. Wtedy się odezwę po wskazówki jak dojechać, jeśli można :)
p.s Ładna sukienka. Nie taka oklepana jak wszystkie.

Zakład czynny jest od pn. do pt. 10-18, sb. 10-14.
Jak będziesz jechała to zadzwoń wcześniej i umów się, bo w soboty to zawsze najwięcej osób jest. Numer do krawcowej 510-629-994, ul. Żdanowska 9.
Ja 6 sierpnia odbieram już gotową suknię :-D

zoselin - |27 Lip 2010|, o 09:27

tootsie,
ślicznie dziękuję :-D

tootsie - |27 Lip 2010|, o 20:46

Gdybyś miała jakieś pytania to pisz na forum lub PW :-)
waja - |28 Lip 2010|, o 16:33

moja suknia ślubna szyta u Pani Wajrak
liteona - |28 Lip 2010|, o 16:38

Co to za materiał? Śmiesznie błyszczy, jak folia ;)
tootsie - |28 Lip 2010|, o 20:51

liteona napisał/a:
Co to za materiał? Śmiesznie błyszczy, jak folia ;)

Wydaje mi się, że zdjęcie jest po prostu ,,przepalone,, :-)
Suknia jest chyba z tafty, a ona nie błyszczy się aż tak mocno. Ale znawcą nie jestem :-D

Jeśli to nie tajemnica-ile zapłaciłaś za suknię? Prościutka, skromniutka, a w salonach takiej ze świecą szukać. Wszędzie tiule, falbany i koronki :mrgreen:

waja - |29 Lip 2010|, o 08:22

DZIĘKUJE TOOTSI ;)

zdjęcie nie wiedzieć czemu tak wrednie straciło kolor po dodaniu załącznika. Mogę wysłać w kolorze na maila prywatnie.

Do Pani Wajrak poszłam z dwoma zdjeciami sukienek które znalazłam w internecie i wydawały mi się dobre dla mojej sylwetki. Powiedziałam co chciałabym uzyskać i w czym dobrze czuję się (np, dekolt w szpic ewentualnie serduszko, szelka na szyję aby ładnie wszystko trzymało sie)

Sukienka szyta z tafty intelig., na prawym "kolanie" tiul w kilku warstwach z detalami - kilka koronek i kamyczków, przy dekolcie wstawka z koronki co może nie jest tutaj widoczne....

Cena... każda sukienka ma indywidualną cenę - nawet ze względu na zużycie materiału. Najlepiej pójść z projektem, porozmawiać a Pani Wajrak na pewno coś zaproponuje specjalnego dla Ciebie.

zoselin - |29 Lip 2010|, o 14:18

waja,
a czy pani Wajrak Ci doradzała dużo? Bo ja też mam zdjęcia z internetu i też mniej więcej wiem co bym chciała, a czego nie,ale liczę na jakieś rady...

tootsie - |29 Lip 2010|, o 18:03

zoselin napisał/a:
waja,
a czy pani Wajrak Ci doradzała dużo? Bo ja też mam zdjęcia z internetu i też mniej więcej wiem co bym chciała, a czego nie,ale liczę na jakieś rady...

Każda dobra krawcowa doradzi klientce, aby suknia wyglądała tak jak powinna ;-)

zoselin - |29 Lip 2010|, o 20:07

tootsie,
na pewno każda powinna to zrobić,ale niestety nie każda to robi ;/

[ Dodano: 2010-07-29, 21:08 ]
p.s chociaż masz rację.
Mowa o dobrej krawcowe :-)

waja - |30 Lip 2010|, o 07:49

zoselin napisał/a:
waja,

Uważam, że spokojnie możesz liczyć na rady Pani Wajrak.Pokaż zdjęcia z z internetu. Zaznacz co chcesz uzyskać i na czym Ci zależy a w między czasie padnie na pewno kilka propozycji jak 'dokończyć' Twoją sukienkę, aby była idealna dla Ciebie.

Ja byłam zadowolona ;) )

meg - |24 Wrz 2010|, o 13:25

ja nie polecam salonu VIVIEN! na przeciwko pksu! podnoszą ceny!na jednej przymiarce mówią tyle i tyle a na kolejnej juz wiecej!welon miał byc 80! a potem zmienili na 120! a welon zwykły krótki! baby wygladają jakby nie wiedziały o co chodzi!NIE POLECAM! a i sukienka do odbioru przed samym weselem!!! porażka!!
Mysterious - |29 Lis 2010|, o 13:15
Temat postu: ja zaryzykowałam
zamówiłam sukienkę z Chin na ebay'u, dzisiaj do mnie dotarła i poza tym że będę musiała dokonać drobnych poprawek- sukienka jest rewelacyjna i świetnie wykonana z bardzo dobrej jakości materiałów :mrgreen:
tutaj wklejam zdjęcie mojej sukni, jeszcze nie na mnie- bo dziś dostałam swoją przesyłkę

zoselin - |29 Lis 2010|, o 13:17

Mysterious,
podziwiam za odwagę :)

Mysterious - |29 Lis 2010|, o 13:24

Zoselin to nie odwaga, tylko cena kusząca;) a że czasu mam jeszcze sporo bo ponad pół roku- to mogłam zaryzykować- polecam ;)
tootsie - |29 Lis 2010|, o 21:29

Oby tylko Twoja suknia nie okazała się koszmarkiem jakich wiele naoglądałam się na różnych ślubnych forach. Swego czasu też myślałam o kupnie sukni z ebay`a. Teraz cieszę się, że zrezygnowałam z tego pomysłu, bo tego jedynego dnia chciałam mieć pewność, że suknia będzie taka jaką sobie wymyśliłam, a nie wg pomysłu i fantazji Chinki :mrgreen:
Okazało się, że szycie sukni będzie tylko minimalnie droższe niż jej kupno u chińczyka.

Wrzuć fotki na sobie jak suknia będzie gotowa :-)

Mysterious - |1 Gru 2010|, o 11:09

napewno wrzucę :)
kasiiuleczek - |1 Gru 2010|, o 20:36

Mysterious bardzo podoba mi się twoja sukienka :) tak jak Zoselin podziwiam za odwagę :-D
liteona - |17 Gru 2010|, o 19:07

Ja po nowym roku zamawiam szycie :)
Mysterious - |18 Gru 2010|, o 18:06

w końcu znalazłam czas, poniżej zdjęcia sukni :) jak obiecałam
w częsciach bo nie miałam jak i gdzie powiesić sukni-tak żeby było widać ją całą

liteona - |18 Gru 2010|, o 18:22

Słabo cokolwiek widać :/
Mysterious - |18 Gru 2010|, o 18:35

jak to słabo? każdy kolralik widac ;p
może spróbuj kliknąć w zdjęcie które zamieściłam :)

[ Dodano: 2010-12-18, 18:36 ]
pisałam, że nie mam jak zrobić zdjęcia całej sukni...a chodziło przecież o jakość wykonania :)

liteona - |18 Gru 2010|, o 18:46

Klikam, klikam ;) telefonem te zdjęcia robiłaś?
Mysterious - |18 Gru 2010|, o 19:22

aparatem ale zmniejszalam bo za duze :) byly
zol_die - |23 Gru 2010|, o 15:04
Temat postu: Re: ja zaryzykowałam
Mysterious napisał/a:
zamówiłam sukienkę z Chin na ebay'u, dzisiaj do mnie dotarła i poza tym że będę musiała dokonać drobnych poprawek- sukienka jest rewelacyjna i świetnie wykonana z bardzo dobrej jakości materiałów :mrgreen:
tutaj wklejam zdjęcie mojej sukni, jeszcze nie na mnie- bo dziś dostałam swoją przesyłkę

podoba mi się styl tej sukni :)

tootsie - |24 Gru 2010|, o 09:41

Ciężko po tych zdjęciach ocenić jakość wykonania sukni.
Mysterious - |25 Gru 2010|, o 15:34

na lepsze musicie poczekac do okolo polowy stycznia :)
11062011anepiot - |7 Sty 2011|, o 11:39

witam jak jeszcze nie macie pomyslu na suknie to przesylam pare stron internetowych moze wam cos pomoga:D pozdrawiam.

www.fasson.pl
www.sophia.com.pl
www.evita.com.pl
www.salonkreacja.pl
www.biancaneve.com.pl
www.emmimariage.pl

obuwie slubne
www.witt.com.pl

liteona - |14 Sty 2011|, o 10:46

Ja w poniedziałek zamówiłam szycie swojej sukni :)
Pierwsza przymiarka 6 czerwca ;D

11062011anepiot - |14 Sty 2011|, o 11:39

hej tak szybko??? ja mam slub za 5 mc i jeszcze nie wiem do ktorej krawcowej isc heh a ty u kogo???
liteona - |14 Sty 2011|, o 11:41

Dzięki temu, ze szybko mam 30% taniej ;p
Szyje u Król.

11062011anepiot - |14 Sty 2011|, o 11:44

aha dzieki, ja jeszcze sie zastanawiam:D
liteona - |14 Sty 2011|, o 15:53

Ale już chyba nie trafisz na promocję, bo ja przyszłam na jej koniec ;) Miałam szczęście.
tinach - |23 Sty 2011|, o 08:16

Ja również szyję u Król, jeszcze z grudniowej promocji...chociaż, czy jest taniej w rzeczywistości to nie mam pewności. Za suknie płacę 2500 zł....:).
Może mi ktoś powiedzieć, czy Pani Małgorzata wywiązuje się z umowy....czy rzeczywiscie jest profesjonalistką w 100%. Mnie obsługiwała przemiła kobieta, która u niej pracuje... i byłam zadowolona. Suknienkę wybrałam bez większego zastanowienia..;)

liteona - |23 Sty 2011|, o 08:56

Z jej kolekcji? Pokaż którą? :)
Heh, moja przed i po promocji tyle samo kosztuje, więc sama sobie na to odpowiedz ;D
Płacę 1750zł.

tinach - |23 Sty 2011|, o 09:49

liteona napisał/a:
Z jej kolekcji? Pokaż którą? :)
Heh, moja przed i po promocji tyle samo kosztuje, więc sama sobie na to odpowiedz ;D
Płacę 1750zł.

Hehehe właśnie o tym mówie, mega promocja ;) ))))
Nie ma mojej sukienki u niej na stronie...

pelagia - |25 Sty 2011|, o 11:58

hej dziewczyny:)
mam pytanie, czy przy szyciu sukni u krawcowej płaciłyście vat?
zastanawiam się czy da się to jakoś obejść, bo 23% to dużo...

(=KaLinka=) - |18 Kwi 2011|, o 10:47

pierwsze słyszę :) suknia ma podaną cenę na którą składa się materiał i robocizna( logiczne, że jak salon kupuje materiał gdzieś to juz ten vat ma naliczony). Czegoś takiego jak sukienka 2tyś + 23% vat nie ma :)

mam już swoją suknię :) na sobie nie pokażę bo się krępuję narazie :)
zdjęcia nie wkleję bo nie potrafię :) ale piszę model
Sincerity 3520 :) śliczna biała z długaśnym trenem :) marzenie księżniczki :lol:
teraz tylko pozostaje mi znaleść coś na wesele ale juz projekt w główce mam :)

kasiiuleczek - |18 Kwi 2011|, o 12:23

Fajny gorset ma twoja suknia :) lubię takie mieniące :) mój zresztą też taki jest :)
liteona - |18 Kwi 2011|, o 16:01

Kalinka, a jaki kolor wstążki masz?
I nie gadaj, że nie umiesz wklejać zdjęcia, bo zaraz napiszę Ci instrukcję :)

(=KaLinka=) - |19 Kwi 2011|, o 13:15

mam biały tradycyjny :) ale chyba przefarbuję :D tzn umiem na tej stronce bo obrączki wklejalam ale wstydzę się pokazać sukni na sobie :P
liteona - |19 Kwi 2011|, o 13:25

Czemu się wstydzisz? Skoro ją wybrałaś to pewnie wyglądasz świetnie :) Nie gadaj głupot i wklejaj :)
(=KaLinka=) - |19 Kwi 2011|, o 13:47

nie ma mowy :) może za rok po ślubie :)
liteona - |19 Kwi 2011|, o 13:49

Eeee tam :-|
(=KaLinka=) - |19 Kwi 2011|, o 14:05

:) 1 ma być mój N. ...:p
KOTI184 - |7 Cze 2011|, o 15:59

Mierzyłam ostatnio w dwóch salonach suknie tego typu. ta akurat jest od Pani Król.
http://www.suknieslubnemkrol.pl/phpThumb.php?src=galeria/impression/4/2.jpg&h=350
od dzieciństwa ;-) marzyłam o takiej sukni a tymczasem jak ją zmierzyłam to się rozczarowałam. W tym się nie da chodzić, o tańczeniu to już wogóle nie ma mowy. To jest normalne czy ze mną jest coś nie tak? Myślałam że tiul jest lżejszy :-(

liteona - |7 Cze 2011|, o 18:34

Ja takiej nie mierzyłam, ale wydaje mi się, że one są takie ciężkie, bo trochę tego materiału tam jest.
Ale są różne rodzaje i pewnie inne są lżejsze, musisz poszukać :)

anulka86 - |7 Cze 2011|, o 19:22

KOTI184 jak szukałam swojej wymarzonej sukni to widziałam jak dziewczyna mierzyła to cudo... Prawdziwa księżniczka:) A może raczej połączenie uroczej baletnicy z księżniczką:)

Z tym że tych warstw jest sporo to i waga musi być....

A z resztą penie większość sukni troszkę waży. Jestem bardzo ciekawa swojej sukni:-) Pierwszą przymiarkę mam 1 lipca....

KOTI184 - |8 Cze 2011|, o 09:36

anulka a kiedy to było? Jak ja mierzyłam to akurat weszły jakieś dwie dziewczyny. Teraz odkąd jestem na forum mam jakies paranoje :-) jak widzę jakąś dziewczynę oglądające suknie to zastanawiam się czy to przypadkiem nie któraś z forumowiczek :-D
pelagia - |8 Cze 2011|, o 10:41

Tiul jest lekki, może to coś innego
Ja mierzyłam kilka sukien tiulowych i każda była lekka, w takiej sukience jest około 8 warstw tiulu, a czasem i więcej. Ale na prawde, nie czułam tej wagi, a wręcz przeciwnie- mierząć suknię "rybkę" miałam wrażenie, że jest ciężka.

Sama wybrałam tiulową i już nie mogę się doczekać pierwszej miary:)

liteona - |8 Cze 2011|, o 10:56

Ja pierwszą mam jutro ;)
pelagia - |8 Cze 2011|, o 11:24

Liteona
a u kogo szyjesz swoją suknię? i jaka ma być?

zoselin - |8 Cze 2011|, o 11:43

ja mam przymiarkę 29 czerwca, więc trochę jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość :)
liteona - |8 Cze 2011|, o 11:50

U Król i jest na 4 stronie pokazana :)
KOTI184 - |8 Cze 2011|, o 14:05

to na pewno był tiul ale możliwe że miał jakąś inną warstwę na spodzie.
zastanawiają mnie różnice w cenach:
u Królowej powiedziała że max.1900zł, w salonie na rogu koło Król 1100-1400zł, a na górze koło kina zorza ok.2500zł. Wszędzie pytałam o taką samą...

pelagia - |8 Cze 2011|, o 14:22

jeśli chodzi o suknie tiulowe toooo
dużo zależy od rodzaju tiulu, są dwa rodzaje- zwykły i opalizujący. Opalizujący jest chyba dwa razy droższy ale można użyć mniej warstw no i oczywiście jest ładniejszy bo tak trochę się mieni.
sporo tez zależy od wykończenia sukni, jeśli chcesz ozdobić suknię kamieniami svarowskiego na przykład, to cena diametralnie wzrośnie, jeśli koronka- to zależy jaka i ile tej koronki.
Najdroższe są wykończenia sukni zauważyłam.

Także, jeśli pytałaś w kilku salonach, to każdy mógł mieć inne wyobrażenie, jedna pani o sukni z kamieniami a druga pani o suknie bez ozdóbek. Stąd tak różnica w cenie zapewne.

[ Dodano: |8 Cze 2011|, o 15:25 ]
a jeszcze odnośnie wagi- to jeśli ta suknia którą mierzyłaś miała na przykład doszytą dość grubą koronkę na dole, to ta koronka właśnie mogła powodować ciężkość

KOTI184 - |8 Cze 2011|, o 14:48

dzięki Pelagia :-)
jedna z nich na pewno miała koronkę na dole i od niej aż mnie kręgosłup bolał. Chodziłam w niej jakieś 20minut po wszystkich pomieszczeniach w jednym z salonów (bo Pani powiedziała żebym się nacieszyła :mrgreen: ) i nie mogłam się doczekać kiedy ją ze mnie zdejmie :-)

anulka86 - |8 Cze 2011|, o 20:33

KOTI184 napisał/a:
anulka a kiedy to było? Jak ja mierzyłam to akurat weszły jakieś dwie dziewczyny. Teraz odkąd jestem na forum mam jakies paranoje :-) jak widzę jakąś dziewczynę oglądające suknie to zastanawiam się czy to przypadkiem nie któraś z forumowiczek :-D

Gdzieś w okolicach kwietnia/maja. Dziewczyna, która mierzyła suknie była w towarzystwie dwóch koleżanek, mierzyła też suknie w stylu greckim:)

Jeśli to byłaś ty to naprawdę pięknie było ci w tej tiulowej:) zresztą szczęśliwej kobiecie w każdej sukni jest ładnie;-)

KOTI184 - |9 Cze 2011|, o 10:44

to jednak nie ja. Ja byłam jakies 2 tygodnie temu ;-)
liteona - |9 Cze 2011|, o 10:56

A może dzisiaj ktoś się wybiera? :lol:

[ Dodano: |5 Lip 2011|, o 09:45 ]
Jutro moja druga przymiarka, ale zleciało...

[ Dodano: |10 Lip 2011|, o 20:20 ]
I jestem po drugiej przymiarce.
Na trzeciej już będzie wszystko zrobione i na czwartej, 4 sierpnia ostateczne poprawki, jeśli będą potrzebne i odbiór...
Wiedziałam, że nie dogadam się łatwo z panią krawcową i denerwuję się jak moja suknia będzie ostatecznie wyglądać :-|

magdawawa - |29 Lis 2011|, o 01:15
Temat postu: suknia Madonna
Ja miałam śnieżnobiałoą suknię hiszpańskiej firmy Pronovias. Załączam link do zdjęcia z suknią. Do sukni zakupiłam również w salonie Madonna w Warszawie połyskująco delikatnie tren - wersję długą do kościoła i krótszą na wesele. Rozmiar 36 (moim zdaniem 38), wzrost 176 - chociaż to nie jest istotne, jako, że wszystkie suknie przyjeżdżają na 180 cm i są w Polsce skracane. Za komplet - suknia plus tren zapłaciłam 5100 zl, chętnie sprzedam całość za 2000 zł - cena do negocjacji. Więcej zdjęć na priv. Dla chętnych dorzucę gratis buty - bardzo eleganckie i nietandetne (co jest trudne na rynku butów ślubnych) czółenka białe - zapłaciłam za nie 300 zł. Pozdrawiam, Magda
techmax.wawa@wp.pl tel. 512 250 304

http://hotstylefashiongirl.com/wedding-fashion/wedding-gown-fashion-trend-2011-pronovias-2011-collection-wedding-dress-beautiful/attachment/gallery-fortuna-pronovias_2011_wedding_dress_fortuna

kwiat - |29 Lis 2011|, o 13:28

zastanawiam się nad sprzedażą swojej sukni ślubnej, czy w ogóle jest zainteresowanie przyszłych panien młodych na kupno używanej sukni?
w00da - |18 Cze 2012|, o 13:29

Hey dziewczyny:) chcialam sie podzielic z wami wyborem mojej sukni:) jak wam sie podoba?
Mam zamiar ją uszyc zastaawiam sie nad Panią Krół albo Wajrak:)

http://cdn.maggiesottero.com/styles/1450_x_1977_front/A/A3443.jpg

Emma - |18 Cze 2012|, o 20:18

Śliczna :-)
Ja to jeszcze nie z nalazłam takiej idealnej która odpowiadałaby mi w 100% i w której nic bym nie chciała zmieniać... Jak na razie to podoba mi się kilka modeli, jednak w każdym bym coś pozmieniała (bo jak dół mi odpowiada to góra nie taka itp... :-| )

kwiatek - |19 Cze 2012|, o 08:30

w00da
Suknia bardzo ładna mimo ze mam całkowicie inne upodobania...ale co najważniejsze, co do szycia polecam p.Wajrak na pewno będzie potrafiła odzwierciedlić prawie idealnie model ze zdjęcia. Jedna uwaga, u Pani Ali trzeba pilnować aby nie dodała czegoś od siebie, tzn. jakiś dodatków, ozdób niepotrzebnych bo to bardzo lubi, a poza tym też kosztuje nie mało.Zamawiałam tam kilka lat temu sukienkę na studniówkę-była taka jaką chciałam ale jednak musiałam upierać się przy swoim zdaniu, poza tym suknię ślubna zamawiała tam też moja siostra-efekt naprawdę dobry. Warto też słuchać rad Pani Ali, np.tego jak klękać czy w ogóle efektownie poruszać się w sukni:)
A i jeszcze jedno gorset wszyty przez Pania Alę i sposób wiązania jest chyba najlepszy spośród tych które mozna spotkać w Chełmie.
Polecam p.Wajrak :-)

Cobra - |19 Cze 2012|, o 13:16

Moja suknia była szyta u Pani Król i jestem bardzo zadowolona :) tak więc ją mogę polecić z czystym sercem ;)
(=KaLinka=) - |20 Cze 2012|, o 08:16

Bardzo ładna sukienka :)
ja przyłączam się do Kwiatuszka :) Polecam panią Alinę Wajrak. Jest mistrzynią w tym co robi. Ma swoje wizje a jej rady są naprawdę nieocenione.
Osobiście szyłam u niej suknię i jestem bardzo zadowolona. Była taka jak chciałam!

w00da - |20 Cze 2012|, o 09:12

Wiem wlasnie ,ze cena u Pani Wajrak jest nie mala...Ale w koncu to jest taki jeden dzien w zyciu;)
Bardzo zalezy mi na tym zeby byla identyczna.. nie wiem czemu ale jak ja zobaczylam wiedzialam ze to ta suknia:) Wlasnie na Pania Wajrak slyszalam dobre opinie ,ze nie robi jednego fasonu sukni tyko kazda jest inna i w zasadzie szyje takie jak ze zdjec:) A u Pani Krół slyszalam ,ze lubi dodac pod koniec nawet 600-800 zl..a to jednak spoooro:P

(=KaLinka=) - |20 Cze 2012|, o 09:20

nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak można coś "dodać" ... przed szyciem sporządzana jest umowa na której wszystko jest wyszczególnione i nic - jeśli wcześniej nie było to konsultowane- wzrosnąć nie może ... gdziekolwiek by to nie było.
dorcia85 - |20 Cze 2012|, o 09:55

Hej dziewczyny. Ja mogę polecić Wam Elżbietę Woźniak. ja szyje u niej sukienke i jestem zadowolona
KOTI184 - |20 Cze 2012|, o 10:56

Ja szyłam u Pani Wajrak i nie jestem zadowolona w 100%. Co z tego ze suknia wyszła ładna, skoro to nie było dokładnie to czego chciałam? Bardzo trafne stwierdzenie: "Pani Alina ma SWOJE wizje". Trzeba mieć naprawde silny charakter żeby z nią wygrać. Przy podpisywaniu umowy była bardzo miła a potem było coraz gorzej, chwilami wręcz na mnie krzyczała. przykładowo: sukienka miała miec wstawkę z bordowej koronki. Problem pojawił się wtedy kiedy okazało się,że dla Pani Aliny co innego jest bordem niż dla mnie. Nawet pokazywanie na zdjęciach i innych materiałach niewiele pomagalo. Skończyło się na tym ze dobrałam najpierw dodatki, a dopiero potem Pani Alina dobrala koronkę.
drugi przykład: nie chciałam żadnego warkocza na plecach. gorset miał się schodzić (umówilyśmy się na centymetrową przerwę w razie gdybym jeszcze schudła). Jak przyszlo co do czego, to sukienka miała z tyłu bardzo szeroki warkocz. Jedyne co mozna bylo zrobić, to podszyć pod spód koronke i wymienić sznurek na mniej rzucający się w oczy. I jeszcze wściekla Pani Alina wmawiala mi,że tak chciałam.
Najgorsze jest to, że nie chciałam sukienki w ksztalcie litery "A" tylko w kształcie klepsydry( jak w sukniach tiulowych), a mimo to dostałam "A" :-( najbardziej było to widoczne na zdjęciach :cry: Strasznie dużo nerwów kosztowało mnie to szycie sukienki :-( Bardzo dobrze dogadywałam się z Panią Anią, ale ona niestety zajmuje się juz samym ozdabianiem. Wolałabym,żeby to ona szyla moja sukienkę, bo rozumialyśmy się praktycznie bez słow...
Podsumowując: sukienka bardzo ładna, ale nie ta wymarzona

liteona - |20 Cze 2012|, o 11:34

w00da napisał/a:
Wiem wlasnie ,ze cena u Pani Wajrak jest nie mala...Ale w koncu to jest taki jeden dzien w zyciu;)
Bardzo zalezy mi na tym zeby byla identyczna.. nie wiem czemu ale jak ja zobaczylam wiedzialam ze to ta suknia:) Wlasnie na Pania Wajrak slyszalam dobre opinie ,ze nie robi jednego fasonu sukni tyko kazda jest inna i w zasadzie szyje takie jak ze zdjec:) A u Pani Krół slyszalam ,ze lubi dodac pod koniec nawet 600-800 zl..a to jednak spoooro:P

Nie przesadzajmy, że tyle dodaje :roll: u mnie bylo więcej tylko kilkadziesiat zł, bo miałam podwójną warstwę taśmy ozdobnej, mogłam się kłócić, że na zdjęciu było widać, że jest szeroka, ale dałam sobie spokój ;) za to suknia byla dokładnie taka jak chciałam :)

Cobra - |21 Cze 2012|, o 09:38

Ja nie miałam żadnych problemów z Panią Król, do tego co było na umowie nie dopłaciłam ani złotoweczki :) Efekt końcowy był wspaniały :)
dorcia85 - |21 Cze 2012|, o 09:42

ja będę miała trochę inna sukienkę jak mi się uda to ja wkleję

[ Dodano: |21 Cze 2012|, o 11:01 ]
może uda się wkleić

meghi - |21 Cze 2012|, o 13:58

Cytat:
A u Pani Krół slyszalam ,ze lubi dodac pod koniec nawet 600-800 zl..

Pierwsze słyszę. W moim przypadku cena była od początku taka sama. W umowie miałam wyszczególnione za co ile płacę: welon, halka, suknia itd. Nie było żadnych niespodzianek na koniec. Pod tym względem bardzo dobrze współpracowało mi się z panią Król.

liteona - |25 Cze 2012|, o 20:45

Pewnie nie dało się im uciułać na niczym :mrgreen:
w00da - |25 Cze 2012|, o 20:51

Hmm.. I opinie są podzielone;D Zreszta troche strach szyc:P bo suknie dostane i okaze sie ze nie bardzo pasuje do mojej figury:D My kobiety to mamy zawsze pod gorke;D:D Ale na szczescie mam troche jeszcze czasu do namyslu:) :-P
gamon - |25 Cze 2012|, o 21:07

Ja niby też mam jeszcze dużo czasu bo nie spełna rok ale już się zaczynam poważnie rozglądać za suknia żeby nie zostawiać tego na ostatnia chwilę :-)
liteona - |25 Cze 2012|, o 21:24

Ja też nie byłam pewna czy ta wymarzona będzie na mnie dobrze leżała i wcześniej przymierzyłam inna w podobnym fasonie żeby sprawdzić ;)
meghi - |25 Cze 2012|, o 22:03

Ja miałam to szczęście, że spodobała mi się suknia uszyta dla innej Panny Młodej. Zmierzyłam ją gotową i widziałam jak w niej wyglądam, spodobało mi się i zażyczyłam sobie taką samą :-P Chociaż wcześniej pani Małgorzata ubrała mnie w suknię - bezę. Dół - tragedia! Wielki, falbaniasty, z ogromnym kwiatkiem na nodze. Nie dość, że i tak jestem dość wysoka, to ta sukienka zrobiła ze mnie wielką babę! Zdejmowałam ją szybciej, niż założyłam.
Tak więc drogie przyszłe Panny Młode, powiem Wam tylko tyle, że wybór sukni, w której wystąpi się w NAJWAŻNIEJSZYM dniu swojego życia, nie jest prostą sprawą ;) Ale im więcej salonów odwiedzicie i im więcej sukien obejrzycie i zmierzycie, tym większy problem będziecie miały z wyborem :)
PS. W listopadzie są w niektórych salonach promocje :->

w00da - |28 Cze 2012|, o 10:02

Wlasnie tez zsstanawiam sie nad tym zeby podobna zmierzyc..:) Problem w tym ze juz sie troche nachodzilam z czystej ciekawosci jak narazie i nie bardzo widzialam podobna suknie.. :P trzeba wybrac sie do innego miasta chyba.
gamon - |28 Cze 2012|, o 11:07

W lublinie jest większy wybór z tego co widziałam ale najciekawsze jest to że z tamtych okolic dziewczyny przyjeżdżają właśnie do chełma po suknię a od nas jeżdżą tam:)
beataktos - |9 Maj 2013|, o 12:33

A ja polecam Giselle z Lublina (Fabryczna 1/5). Mozna negocjować ceny a suknie jakie mają u siebie.... marzenie - jedna piekniejsza od drugiej - cieżko było zdecydować sie na jedną.

[ Dodano: |23 Maj 2013|, o 10:51 ]
A jeżlei któraś przyszła Panna Młoda jest zainteresowana suknią z salonu Giselle, polecam swoją. Mozna obejrzeć pod linkiem

http://tablica.pl/oferta/suknia-slubna-tiana-38-40-dodatki-ID2Tzgf.html?action=show&id=42796259#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20130518-%5BdisplayLink%5D-6487923@1-20130518000706

Zapraszam!

Diablica0211 - |27 Cze 2013|, o 22:32

Ja swoją kupiłam tu: http://www.vestido-lublin.pl/ Zmierzyłam tam z 10. I trzy mi się na mnie nawet podobały. Każda w innym stylu. Jak będę pod swoim laptopem to załaduje foto mej wybranki. Sukienka była powystawowa i miała dość okazyjną cenę. Myślę że warto tam zajrzeć, jak ktoś się będzie kręcił po Lublinie.

[ Dodano: |29 Cze 2013|, o 10:54 ]
Moja sukienka

[ Dodano: |29 Cze 2013|, o 11:01 ]
Tu może ciut lepiej widać zdobienia

[ Dodano: |29 Cze 2013|, o 11:03 ]
Jestem zadowolona z wyboru sukienki, chodź nie powiem lekka nie jest, tym bardziej że ma jeszcze podpinany tren.

Monisia - |13 Paź 2013|, o 12:39

Bardzo ładna, też taką sobie chcę kupić. Przynajmniej coś w tym fasonie.
Diablica0211 - |29 Paź 2013|, o 22:19

Ja swoją zamierzam sprzedać, tylko się zabieram za to jak sójka za morze.... Przynajmniej miejsce w szafie się zwolni ;)
ognista - |8 Lut 2014|, o 23:05

Witajcie dziewczyny (a może panowie też), mój najważniejszy dzień w życiu już w czerwcu, wiele rzeczy jest już gotowych, ale jeszcze więcej czeka na omówienie, z tych gotowych, to chcę się pochwalić swoją suknią ślubną zawsze chciałam mieć lekką, dziewczęca suknię - ta http://evita.com.pl] suknia z aplikacjami jest moim ideałem (świetne są te aplikacje na gorsecie). Nurtują mnie tylko dodatki - zupełnie nie wiem, co powinnam do tego włożyć - jakie buty, jakieś bolerko? Zuepłnie nie wiem, w którą pójść stronę - bardziej spokojną, czy zaszaleć?
Meggi - |10 Lut 2014|, o 18:01

podaj dokładny link bo wyświetla się ze 100 suknii :)
Nella - |19 Kwi 2014|, o 15:37

Ja przymierzałam kilka fasonów ale w każdej wyglądałam raczej grubo...biel mi nie służy.
Meggi - |20 Kwi 2014|, o 19:16

Mi też tak się wydaje, no ale w czerni do ślubu nie da rady :) Na pewno znajdziesz tę jedyną :) z moich obserwacji wynika że jak ktoś ma 160 cm to powinien wybrać suknię "bezkę" szeroki dół a góra skromna i obcisła, z kolei jak ktoś ma ponad 170 cm to wyszczuplać będzie dopasowana suknia, nawet nie syrena ale taka z kołem o średnicy do 60cm max. Czasem też koronka dodaje wizualnie kilogramów.